قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

شهادت سرباز مدافع امنیت در ایست و بازرسی زاهدان

شهادت سرباز مدافع امنیت در ایست و بازرسی زاهدان
شناسهٔ خبر: 108892 -
اخبار سراسری
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از حمله اشرار مسلح به ماموران ایست و بازرسی قطار خنجک شهرستان زاهدان و شهادت سرباز مدافع امنیت خبر داد.

به گزارش «تابناک»، سردار محمد قنبری شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ساعتی قبل در مسیر زاهدان- خاش در محل ایست و بازرسی شهید غفاری اشرار مسلح به همکاران مستقر در ایست و بازرسی که در حال انجام وظیفه و تامین امنیت محور بودند به صورت ناجوانمردانه حمله و از سمت ریل قطار به آنان تیراندازی می کنند.

وی افزود: اشرار بعد از تیراندازی، با واکنش قاطع و آتش سنگین ماموران مواجه که سریعآ از محل متواری شدند که براثر این حمله اشرار سرباز وظیفه یعقوب دهمرده به فیض شهادت نائل و ستوان محمد قیامی و استوارحسین پارسا کیا نیز مجروح می‌شود.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: از لحظات ابتدایی این حادثه با تشکیل تیم ویژه؛ سرنخ هایی به دست آمده، شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی به ماموران ایست و بازرسی آغاز شد.

وی بیان کرد: مجروحان سریعا تحت مداوا قرار گرفته‌اند و پلیس در راه حفظ امنیت مردم با اراده استوار تا پایان جان ایستاده است و شهادت این سرباز سرافزار انتظامی را خدمت مردم شریف استان و خانواده و بستگان تبریک و تسلیت گفت.

سردار قنبری افزود: این شهید والا مقام اهل شهرستان هیرمند است و مراسم تشییع و تدفین پیکر پاک و مطهر این شهید متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات