اغلب جاده‌های استان اصفهان برفی و لغزنده است

شناسهٔ خبر: 108759 -
اخبار سراسری
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: بیشتر جاده‌های مناطق استان به علت بارش برف که از شامگاه گذشته شروع شده در شرایط یخ زدگی و لغزندگی است.

به گزارش «تابناک»، سرهنگ اصغر زارع روز سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: بارش برف به‌طور ویژه در جاده های غرب، جنوب و گردنه‌های شمال شرق استان شامل جاده شهرضا به سمیرم، گردنه ملا احمد، مسیر تیران - داران،گردنه قرقچی و برخی جاده های گلپایگان بارش ادامه دارد.

رئیس پلیس راه استان اصفهان افزود: به دلیل کاهش دما و یخ زدگی سریع ، بیشتر مسیرها دچار لغزندگی شدید و نیازمند رعایت احتیاط رانندگان است.

وی همچنین به مه گرفتگی همزمان با بارش برف در مسیرهای یاد شده اشاره کرد وگفت: در این شرایط هرگونه بی احتیاطی تبعات سنگینی را برای رانندگان و سرنشینانشان ایجاد می‌کند.

سرهنگ زارع یادآور شد: با این وجود تمام جاده‌های استان باز است وتردد جریان دارد.

رئیس ‌پلیس راه استان اصفهان شرط تردد در جاده های استان در مناطق کوهستانی وگردنه ها را به همراه داشتن زنجیر چرخ عنوان کرد.

مرکز ‌پیش بینی جوی اداره کل هواشناسی اصفهان پیش از این از آغاز فعالیت سامانه ناپایدار بارشی از نواحی جنوبی و غربی استان از عصر روز گذشته تا فردا (چهارشنبه ) خبر داده بود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات