واکنش رئیسی به سخنان بایدن و وقاحت نشریه فرانسوی

شناسهٔ خبر: 108702 -
اخبار سراسری
رئیس‌جمهور، سخنان سخیف جو بایدن در تشبیه کشور‌های جهان به وصله شلوار آمریکایی‌ها را بازگشت به فرهنگ دوران استعمارگری و سند هیبت وحشی و روحیه فرعونی پنهانی آن‌ها دانست که پشت ژست‌های فریبنده در دفاع از حقوق بشر و حقوق زنان وجود دارد.

به گزارش «تابناک» به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، آقای رئیسی در نشست هیئت دولت گفت: توسل به توهین واهانت آن هم به بهانه آزادی، گواه روشنی بر پوچی منطق هتاکان و ناامیدی آن‌ها از به ثمر رسیدن توطئه آشوب و ناامنی در کشور است.

رئیس جمهور همچنین با اشاره به سخنان سخیف رئیس جمهور آمریکا که همه کشور‌های جهان را به وصله شلوار امریکا تشبیه کرده بود، صحبت‌های روسای جمهور امریکا در تحقیر ملت‌ها و دولت‌ها را مسبوق به سابقه دانست و اظهار داشت: این سخنان به نوعی بازگشت به فرهنگ دوران استعمارگری است ودلیلی بر این مدعاست که پشت ژست‌های فریبنده آمریکا در دفاع از حقوق بشر و حقوق زنان، هیبت وحشی و روحیه فرعونی پنهان است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به دیدار‌ها و جلسات متعدد خود با مردم در سفر‌های استانی و دیدار‌های عمومی، از مسئولان و مدیران خواست بازدید‌های میدانی و پیگیری حل مشکلات و دغدغه‌های مردم را در دستور کار خود قرار دهند.

گرامیداشت یاد شهدای پرواز ۷۵۲ و تاکید بر پیگیری کامل پرونده و همچنین گرامیداشت سالروز قیام ۱۹ و حرکت بیدارگرانه مردم قم به عنوان مبدا اوج‌گیری نهضت اسلامی از دیگر محور‌های صحبت‌های رئیس جمهور در نشست عصر یکشنبه هیئت دولت بود.

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات