ثبت‌نام آزمون آزمایشی جامعِ هدفِ سنجش تمدید شد

شناسهٔ خبر: 106192 -
اخبار سراسری
ثبت نام بر روی پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور تا تاریخ ۱۴/۰۹/۱۴۰۱ تمدید گردیده است.

قابل توجه کنکوری‌ها، دبیرستان‌ها، مراکز آموزشی، و دانش‌آموزان علاقمند به شرکت در آزمون‌های آزمایشی سنجش؛ با توجه به برگزاری کنکور سراسری در دی ماه برای اولین‌بار از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، به اطلاع می‌رساند شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور، نسبت به برگزاری آزمون جامع «هدف» ویژه کنکور در دی ماه سال 1401 اقدام نموده است.

ثبت‌نام آزمون آزمایشی جامعِ هدفِ سنجش تمدید شد

از مهم‌ترین مزایای این آزمون می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

  • آشنایی داوطلبان با شیوه برگزاری کنکور سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی؛
  • ارزیابی معلومات مکتسبه داوطلبان در زمینه دروس اختصاصی؛
  • آشنایی و آماده‌سازی داوطلب برای حضور و کاهش اضطراب حضور در جلسه برگزاری آزمون؛
  • آشنایی با پرسش‌های چهارگزینه‌ای استاندارد و مفهومی در هر درس.

پس از برگزاری آزمون جامع «هدف»، کارنامه‌ای با اطلاعات بسیار مفید و ارزنده شامل نمره خام دروس، میانگین نمرات خام نفرات برتر، رتبه در هر درس و رتبه کل در مقایسه با داوطلبان شهر، استان و کشور و نمره کل اختصاصی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد تا داوطلبان بر اساس اطلاعات مندرج در اين کارنامه‌ها از میزان آمادگی خود در آزمون آگاهی یافته و نسبت به رفع نقاط ضعف خود تا برگزاری کنکور سراسری اقدام نمایند.

لذا، با توجه به استقبال داوطلبان، به اطلاع علاقمندان برای ثبت‌نام در آزمون جامع «هدف»، می‌رساند،

ثبت نام بر روی پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjeshserv.ir تا تاریخ 14/09/1401 تمدید گردیده است.

مدیران و مشاوران محترم دبیرستان­ ها و آموزشگاه ­ها می­توانند برای اطلاع و برخورداری از تسهیلات و تخفیفات ویژه ثبت­ نام ­های گروهی با شماره تلفن ­های 3-88844791 - 021 تماس حاصل نمایند.

همچنین دانش ­آموزان برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از جزئیات این آزمون به پایگاه اینترنتی شرکت تعاونی خدمات آموزشی به نشانی www.sanjeshserv.ir و کانال تلگرامی به آدرس @sanjesheducationgroup مراجعه نمایند.

شماره تماس : 42966-021

شرکت تعاونی خدمات آموزشی

کارکنان سازمان سنجش آموزش کشور

 

 انتهای رپرتاژ آگهی/

دیدگاه ها




پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات