به همت آموزشگاه موسیقی سارنگ

طنین صدای ماندگار پهلوان آواز ایران در میانه

شناسهٔ خبر: 86671 -
اخبار میانه
در حالی که هنوز بسیاری از علاقه مندان ایرج بزرگ موفق به تهیه بلیط کنسرت نشده بودند، وی در با اجرای قطعه هایی خاطره انگیز، از حضور و استقبال علاقه مندانش تقدیر کرد. 

به همت آموزشگاه موسیقی سارنگ، صدای ماندگار استاد حسین خواجه امیری(ایرج) در میانه طنین انداز شد و وی در حضور دوستداران موسیقی شهرستان، با اجرای زنده، هنرنمایی کرد. 
اجرای زنده استاد ایرج در حالی در سالن فرهنگ میانه شنیده شد که پیشتر فرهاد حیدری مدیر آموزشگاه موسیقی سارنگ میانه، خبر از حضور این استاد آواز کشورمان در میانه داده بود.  

استقبال کم نظیر طرفداران 
طرفداران و دوستدران موسیقی شهرستان مخصوصا نسل قدیمی که با آوازهای این هنرمند بزرگ در فیلمهای قبل از انقلاب خاطره داشتند، حضورشان در این کنسرت دیدنی و کم نظیر بود. 
قدردانی پهلوان آواز ایران از مردم
در حالی که هنوز بسیاری از علاقه مندان ایرج بزرگ موفق به تهیه بلیط کنسرت نشده بودند، وی در با اجرای قطعه هایی خاطره انگیز، از حضور و استقبال علاقه مندانش تقدیر کرد. 
پیشتر «محمد بکرانى» مدیر گروه استاد ایرج و مدیرعامل  موسسه موسیقى نت هشتم در این باره گفته بود: «بعد از دو سال وقفه در کنسرت‌ها به‌دلیل پاندمى کرونا، بالاخره طلسم شکسته شد و اولین کنسرت را تاریخ ١٥ اردیبهشت در استان آذربایجان شرقى شهرستان میانه اجرا خواهیم کرد و بعد از آن نیز در شهرهاى اهواز، اصفهان، شیراز، یزد، کرمان و ... به اجراى برنامه خواهیم پرداخت.»
استاد حسین خواجه امیرى( ایرج) که به تازگى وارد ٩٠ سالگى شدند در کنار شاگرد ارشد خود امیر احسان فدایى به اجراى قطعات نوستالژى (پرنده، دوستى، پیرهن صورتى،گنج قارن، اومدم از هند اومدم و ...) خواهند پرداخت.
قطعه‌ی «عاشقت منم نرو» با صداى امیر احسان فدایى نیز در این کنسرت‌ها اجرا می‌شود.
عکس: مریم ناصری

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات