قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

به جای پایین کشیدن همدیگر، دست یکدیگر را بگیریم و بالا برویم

شناسهٔ خبر: 3803 -
اخبار میانه

 

  از آنجایی که در ورزش، تمام تلاشم را  برای افتخار آفرینی به کشور و شهرم کرده ام، هیچ انتقادی به خودم ندارم. من به مسیر ورزشی ام، اعتقاد و ایمان قلبی دارم و همین برایم کافی است.

   یوسف کرمی، اعجوبه تکواندوی جهان و  کاپیتان اسبق تیم ملی ایران که میهمان هفته نامه قافلان بود با بیان این مطلب گفت: برای من غیرممکن وجود ندارد و من این را در عمل ثابت کرده ام. قهرمان المپیکی میانه با اشاره به برخی بی مهری ها در حق خود افزود: همین برای شرمندگی کسانی که حسادت را جایگزین رقابت کرده اند کافی است که بدانند بنیانگذاران تکواندوی جهان، یعنی کره ای ها هم 2 قهرمانی جهان دارند، میانه ای ها هم 2 قهرمان جهان در این رشته دارند(یوسف کرمی و فرزاد عبدالهی).  

 کرمی که پس از خداحافظی از تیم ملی این روزها فراغت بیشتری دارد جوانان میانه ای را مستعدترین ها برای ورزش قهرمانی عنوان کرد و معتقد است، ستاره های  بسیاری از تیم های ملی میانه ای هستند و این نشانگر استعداد و توانایی های بالای هوشی و جسمی این افراد است. ولی همین برای تداوم قهرمانی ها کافی نیست و مسئولین مربوطه  باید توان و امکانات بیشتری در اختیار ورزشکاران قرار دهند و با تشویق آنها زمینه های رشد قهرمانان را فراهم کنند نه اینکه مثل و قهرمانان دیگر برای ورزشکاران وعده های توخالی و پوچ دهند. کرمی ضمن اشاره به بدقولی های مسئولین شهرستان اظهار امیدواری کرد که این آقایان باید رفتار مناسبی با قهرمانان داشته باشند و با وعده های سر خرمن سر ورزشکاران شیره نمالند چون گذشت زمان این بدقولی ها را نمایان می کند و این بی مهری در حق یک قهرما جهانی است. 

 مصاحبه اختصاصی و متفاوت قافلان با جهان پهلوان یوسف کرمی را در قافلان بخوانید.

 

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات