قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

حمله موشکی پاکستان به ۳ نقطه در خاک ایران

حمله موشکی پاکستان به ۳ نقطه در خاک ایران
شناسهٔ خبر: 121453 -
اخبار سراسری
بنا بر آنچه در صفحه توئیتری اخبار نیروهای مسلح پاکستان اعلام شده ۷ هدف در ۳ نقطه در خاک ایران (سراوان، شامسر و حنق) که مقر تروریست‌ها بوده مورد حمله قرار گرفته است.

صفحه توئیتری اخبار نیروهای مسلح پاکستان اعلام کرد؛ ۷ هدف در ۳ نقطه در خاک ایران(سراوان، شامسر و حنق) که مقر تروریست‌ها بوده را مورد حمله قرار دادیم.

به گزارش قافلان به نقل از عصرایران از رسانه ها، ساعت ۴.۵ صبح امروز پنج شنبه ۲۸ دی ماه، صدای چند انفجار در محدوده شهرستان سراوان به گوش رسید که بنا به گفته معاون انتظامی و امنیتی استانداری سیستان و بلوچستان پس از بررسی‌های انجام شده، مشخص شد پاکستان یکی از روستاهای مرزی ایران را با موشک مورد هدف قرار داده است.

در این حمله ۷ غیرایرانی کشته شده اند و همچنین یک انفجار دیگر در شهرستان سراوان صورت گرفته که در آنجا تاکنون تلفاتی اعلام نشده است.

در فضای مجازی توئیت خبرنگار پاکستانی نیویورک‌تایمز درحال چرخیدن است که گفته است: پاکستان اهدافی متعلق به جدایی‌طلبان بلوچستان در خاک ایران را هدف قرار داده است.

همچنین بنا بر آنچه در صفحه توئیتری اخبار نیروهای مسلح پاکستان اعلام شده ۷ هدف در ۳ نقطه در خاک ایران (سراوان، شامسر و حنق) که مقر تروریست‌ها بوده مورد حمله قرار گرفته است.

بیانیه وزارت خارجه پاکستان درباره حملات موشکی به خاک ایران

بخشی از این بیانیه:

پاکستان به حاکمیت و تمامیت ارضی جمهوری اسلامی ایران احترام کامل می‌گذارد. تنها هدف از اقدام امروز تامین امنیت و منافع ملی خود پاکستان بود که در درجه اول اهمیت قرار دارد و قابل خدشه نیست.

 

دیدگاه ها
پربیننده‌ترین اخبار روز

گزارشات تصویری

تبلیغات