قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

اجرای طرح مقابله و مبارزه با ” ارازل و اوباش” در شهرستان میانه

اجرای طرح مقابله و مبارزه با ” ارازل و اوباش” در شهرستان میانه
شناسهٔ خبر: 121404 -
اخبار میانه
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از اجرای طرح ضربتی مقابله و مبارزه با ارازل و اوباش خبر داد.

به گزارش قافلان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ” حسن رفیعی” اظهار داشت: در راستای مطالبات و درخواست مردمی ؛ طرحی با محوریت تشدید برخورد با ارازل و اوباشی که بارها با ایجاد درگیری باعث ایجاد رعب و وحشت و جریحه دار شدن اذهان عمومی شده بودند، در سطح شهرستان اجرایی شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این طرح ضمن هماهنگی قضایی با دادستان محترم دادسرای عمومی و انقلاب، تیم های تلفیقی همزمان به چند نقطه از مناطق آلوده که در سطح شهر به عناوین مختلف مبادرت به عرض اندام و ایجاد رعب و وحشت در فضای مجازی و حقیقی برای شهروندان می نمودند اعزام شدند.

وی به نتایج حاصل از اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: ماموران در بازدید از ۸ محل تجمع و پاتوق ارازل و اوباش موفق به دستگیری ۱۲نفر و کشف ۶۵۰ قبضه سلاح سرد شدند که در این راستا ۳نفر از متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

سرهنگ “رفیعی” با ارازل و اوباشی که بخواهند با قدرت نمایی برای شهروندان، آسایش و آرامش آن ها را مختل کنند، اتمام حجت کرد و گفت: بدانند که پلیس در کمال هوشیاری و قانون مندی، برخورد قانونی و قاطع با آنان خواهد داشت .

فرمانده انتظامی شهرستان میانه با اشاره به اجرای برنامه های امنیت ساز با تمرکز محله محوری در شهرستان، خاطرنشان کرد : با سوداگران مرگ ، فروشندگان و خرده فروشان مواد مخدر و ارازل و اوباش برخوردی قانونی و قاطع صورت خواهد گرفت و به حول و قوه الهی با تلاش شبانه روزی همکارانم در مجموعه انتظامی ، امنیت و آسایش را برای شهروندان به ارمغان خواهیم آورد .

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات