قافلان سسی - اخبار میانه - میانه

رئیس دانشگاه آزاد میانه در آیین گشایش نمایشگاه هفته مشاغل؛

انتخاب شغل بزرگترین انتخاب در زندگی است

انتخاب شغل بزرگترین انتخاب در زندگی است
شناسهٔ خبر: 115227 -
اخبار میانه
 آیین افتتاح نمایشگاه هفته مشاغل دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با حضور دکتر محمود محمودیان دادستان، دکتر فرید قشلاقی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان،جمعی از رؤسای دانشگاه ها و مسئولان ادارات، دکتر رحیم احمدی معاون مدیرکل و مدیر اداره آموزش و پرورش میانه برگزار شد.

هفته مشاغل گامی در مسیر توسعه و فرصتی مناسب برای ایجاد اشتغال در کشور است

انتخاب شغل بزرگترین انتخاب در زندگی است و هفته مشاغل گامی در مسیر توسعه و فرصتی مناسب برای ایجاد اشتغال در کشور می باشد.

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، بهمن ولی نژاد در آیین افتتاح نمایشگاه متمرکز هفته مشاغل در این واحد دانشگاهی انتخاب مناسب و آگاهانه شغل، موجب ارتقای سلامت روان افراد و جامعه دانست و اظهار کرد: برپایی نمایشگاه هفته مشاغل در دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه و بازدید دانش آموزان مدارس دوره اول و دوم متوسطه شهرستان از امکانات آموزشی از جمله کارگاه ها، آزمایشگاه ها، آشنایی با رشته های مختلف تحصیلی و بازار کار، می تواند انگیزه ای برای ایجاد شغل و انتخاب مسیر درست در آینده زندگی شان باشد.

وی ضمن تاکید بر ضرورت توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی در جامعه، حضور کارآفرینان و صاحبان صنایع در مدارس را با اهمیت توصیف کرد و افزود: دانشگاه آزاد اسلامی میانه آمادگی خود را در راستای معرفی مشاغل مناسب و بازار کار با تشکیل کنفرانس های شغلی با حضور صاحبان حرفه و مشاغل، کارگاه های آموزشی با هدف آشنایی دانش آموزان با مشاغل مختلف اعلام می دارد.

ولی نژاد خاطر نشان کرد: آشنایی با مشاغل مختلف این امکان را به دانش آموزان می دهد تا متناسب با استعداد، توانایی، رغبت، هوش و علایق خود نسبت به انتخاب رشته تحصیلی مناسب که منجر به انتخاب شغل مورد علاقه آنها می شود اقدام کنند.

img_7975_37ay.jpg

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه بیان کرد: نمایشگاه متمرکز هفته مشاعل با همکاری مدارس سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، شهرداری، شورای اسلامی شهر و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان با ایجاد 13 غرفه فرهنگی و دانشجویی، اختراعات باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و مرکز رشد و واحد فناور دانشگاه، محصولات تولیدی ارگانیک، طراحی و دوخت، زنبورداری و پرورش زنبور عسل، سرامیکی آنیل، آموزشگاه گل و نرگس(چرم سلوا)، گالری نیرا، غرفه تابلو فرش، شرکت تولیدی تزیووار، آموزشگاه صنایع دستی دورسان، کژال آذربایجان، لباس بچه گانه دوزی اداره فنی و حرفه ای از 9 تا 17 اردیبهشت ماه در محل ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد در حال برگزاری است.

ولی نژاد از ارائه خدمات مشاوره ای به دانش آموزان و خانواده های آنان در حوزه هدایت تحصیلی و رشته های تحصیلی و شغلی در مدارس یا دانشگاه بر اساس میل و اشتیاق دانش آموزان خبر داد و اضافه کرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه، دانشگاهی حل مسئله، کارآفرین، مهارت آموزی و اشتغال دانش بنیان، با دارا بودن 162 رشته تحصیلی از کاردانی تا دکتری تخصصی با تنوع رشته، بهترین فرصت و محل تحصیل برای دانش آموزان است.

این مسئول ادامه داد: در این نمایشگاه محصولات مختلفی از جمله صنایع دستی، مینا کاری، نقاشی و سیاه قلم، اختراعات باشگاه پژوهشگران جوان، تابلو فرش های نفیس و زیبا، قالی بافی و جاجیم، دوخت انواع لباس های بچه گانه، محصولات شوینده، دوخت لباس های زنانه و مانتو، انواع کیف های چرم دست دوز، محصولات سرامیکی نوین(انواع بشقاب و لیوان و ...)، محصولات ارگانیک گیاهی مرکز تحقیقات دانشگاه آزاد، محصولات فرهنگی و ... به چشم می خورد.

img_7869_ho5k.jpg

وی یادآور شد: این نمایشگاه از تاریخ 9 تا 17 اردیبهشت ماه 1402 همه روزه بجز ایام تعطیل از ساعت 9 صبح الی 14 برای بازید عموم و حضور خانواده ها آزاد است.

 آیین افتتاح نمایشگاه هفته مشاغل دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه با حضور دکتر محمود محمودیان دادستان، دکتر فرید قشلاقی معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان، جمعی از رؤسای دانشگاه ها و مسئولان ادارات، دکتر رحیم احمدی معاون مدیرکل و مدیر اداره آموزش و پرورش میانه برگزار شد.

img_7998_jwqo.jpg

img_8187_uovb.jpg

img_8438_yjv.jpg

img_8558_rtg4.jpg

img_8634_usx2.jpg

img_8434_qe2x.jpg

img_8310_ifo0.jpg

 

دیدگاه ها
گزارشات تصویری

تبلیغات