واحدی:

اجرای خط‌کشی معابر شهر میانه با هزینه‌ای بالغ بر ۳ میلیارد ریال

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری میانه از اجرای خط کشی معابر این شهر به طول بیش از ۱۱۵ کیلومتر و با هزینه‌ای بالغ بر ۳ میلیارد ریال خبر داد.

با پیگیری‌های قافلان

بهبود نسبی شرایط در مرکز نگهداری و مراقبت سگ‌های بلاصاحب شهرداری میانه

مشاهدات خبرنگار قافلان پس از مراجعه سرزده به مرکز نگهداری و مراقبت سگ‌های بلاصاحب شهرداری میانه از بهبود نسبی شرایط در این مرکز خبر می‌دهد.

فرصت ۱۰ روزه املاک واقع در طرح پیاده‌راه خیابان امام (ره) برای اخذ انشعابات

شهردار میانه از مالکان املاک واقع درطرح پیاده‌راه خیابان امام خمینی (ره) در محدوده بازار خواست کرده هرگونه انشعابات مورد نیاز ملک خود را در اسرع وقت اخذ و به شبکه های خدمات رسان شهری متصل نمایند.

خبرگزاری مهر:

حال بد درختان پارک جنگلی میانه

هر سال در حالی به تعداد درختان خشکیده پارک جنگلی میانه افزوده می‌شود که وعده‌ها و اظهارات قبلی در خصوص احیای این پارک به سرانجام نرسیده است.

ثبت ملی پنیر لیقوان طی سال ۹۹

مهارت سنتی طبخ ماهی روی ساج میانه همچنان در انتظار ثبت ملی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در حالی از ثبت ملی پنیر لیقوان طی سال ۹۹ خبر می‌دهد که ثبت ملی مهارت سنتی طبخ ماهی روی ساج میانه سالهاست از طرف فعالان فرهنگی این شهرستان مطالبه می‌شود.

۱

لزوم آمادگی شهرستان برای مواجهه با آتش سوزی های فصلی

با توجه به شیوع آتش‌سوزی‌های فصلی در استان‌های دیگر و نزدیک شدن به زمان وقوع آتش‌سوزی‌های سال گذشته شهرستان، از دستگاه‌های ذیربط این حوزه انتظار می‌رود امسال بیش از سال گذشته آماده پیشگیری و مقابله با این آتش‌سوزی‌ها باشند.

۱

لزوم احداث لاین ویژه دوچرخه در خیابان‌های میانه

حال افزایش قیمت بنزین از یک سو و افزایش ترافیک در مرکز شهر میانه از سوی دیگر می‌توانند بهانه‌های خوبی برای حرکت شهر میانه به سمت استفاده از دوچرخه بجای خودروهای شخصی خصوصا در مرکز شهر باشند؛ اما این بهانه‌ها به تنهایی برای چنین حرکتی کافی نخواهند بود.

۱
در مسیر آزادی؛

روایتی از وقایع پیش از پیروزی انقلاب در میانه

هر ماشینی که میرسید به تجمع کنندگان ابراز احساسات میکرد. مردم منتظر ورود امبولانس حامل پیکر شهید میانجی بودند که تا نزدیکی های ظهر تجمع ادامه داشت تا اینکه بعلت دیر رسیدن آمبولانس مردم با همان تجمع در صف های فشرده به...

تابلوی دیواره سنگنوردی قارتال قایاسی ترمیم شد

رنگ آمیزی پایه های تابلوی دیواره سنگنوردی قارتال قایاسی توسط انجمن دوستداران میراث فرهنگی میانه تجدید شد.

در تلاشی ۴۸ ساعته؛

صعود زمستانی کوهنورد میانه‌ای به قله ۵۰۴۷ متری کازبک

هادی جعفری کوهنورد توانمند میانهای در قالب تیمی ۵ نفره از کوهنوردان شمالغرب کشور موفق به صعود قله ۵۰۴۷ متری کازبک گرجستان شد.

از سوی معاون اول رئیس جمهور صورت گرفت:

ابلاغ آیین ­نامه تشكل‏هاي مردم ­نهاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ،هیئت وزیران در جلسه ­های 2/12/1394، 11/1/1395 و 27/5/1395 به پیشنهاد وزارت کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آیین­ نامه تشکل­های مردم نهاد را به شرح زیر تصویب کرد: