جلسه بررسی مشکلات فولاد میانه در شرکت ملی فولاد تشکیل شد / خبرهای خوش فولادی از زبان فرماندار میانه

شناسهٔ خبر: 20996 -
اخبار میانه

به گزارش قافلان سسی به نقل از روابط عمومی فرمانداری میانه، بعد از ظهر روز دوشنبه جلسه ای با حضور امام جمعه میانه، معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه و نمایندگان مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و با حضور کرباسیان مدیرعامل ایمیدرو و مهندس شریفی مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران در محل شرکت ملی فولاد ایران و موسسه عاشورای شرکت خاتم الانبیاء در تهران تشکیل شد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه طی مصاحبه ای، یکی از نتایج این جلسه را متفق القول بودن اعضای جلسه بر جذب تمامی نفرات پذیرفته شده آزمون استخدامی فولاد میانه اعلام کرده، افزود: بر اساس وعده ها در خصوص مشغول به کار شدن ۲۵۰ نفر قبول شدگان، ۱۳۰ نفر تا ۱۰ روز آینده در مرحله اول، فراخوان و وارد مرحله آموزش خواهند شد و ۱۲۰ نفر باقیمانده نیز به فاصله ۳ ماه فراخوان خواهند شد.
حمید شکری ادامه داد: تمامی مراحل جذب و نوع قرارداد فراخوان شدگان مرحله دوم، دقیقا مشابه نفرات مرحله اول خواهد بود و در مجموعه فولاد بکارگیری خواهند شد و این موضوع در این جلسه قطعی شده است.
فرماندار ویژه میانه با تاکید بر اینکه شرکت ملی فولاد و شرکت ایمیدرو به تعهدات خود در خصوص جذب تمامی ۲۵۰ نفر قبولین آزمون پایبند هستند، افزود: اگر نفرات به هر دلیلی پس از فراخوان برای ادامه مراحل حضور نیابند، به کلی از لیست استخدامی ها حذف خواهند شد.
وی در خصوص افتتاح طرح احیای فولاد میانه نیز گفت: با توجه به اینکه پس از توافق برجام، یک سری مشکلات و موانعی چون تامین اعتبار، خرید و تامین دستگاهها و ورود کارشناسان خارجی جهت راه اندازی برخی دستگاهها برطرف شده است، حداکثر تا ۱۵ اسفند طرح احیای فولاد میانه به بهره برداری خواهد شد.
شکری در خصوص فاز فولاد سازی شرکت فولاد میانه با بیان اینکه مشکلات مالی این بخش حل شده، افزود: فاینانس این کار از کشور خارجی حل شده و اعتبارات آن به کلی تامین شده و در مرحله واگذاری به پیمانکار است که پیمانکار با سرعت در حال تامین دستگاههای مورد نیاز است و عملیات احزایی را آغاز نموده است.

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها