پیام تشکر خانواده فکور از مردم، رسانه ها و اقشار مختلف

شناسهٔ خبر: 20650 -
اخبار میانه
تقدیر آن بود که شمع وجود معلم فرهیخته، مدیر شایسته و بزرگ مرد نجیب و برادر عزیزمان مرحوم حاج محمدرضا فکور زود خاموش گردد و ما را در ماتم و سوگش نشاند.

بسم الله خیرالاسماء

قیل ادخل الجنه قال یا لیت قومی یعلمون بما غفرلی ربی و جعلنی من المکرمین. یس ۲۶
گفته شد به بهشت درای. گفت: ای کاش، قوم من می دانستند که پروردگارم چگونه مرا آمرزید و از اکرام شدگانم گردانید. 

تقدیر آن بود که شمع وجود معلم فرهیخته، مدیر شایسته و بزرگ مرد نجیب و برادر عزیزمان مرحوم حاج محمدرضا فکور زود خاموش گردد و ما را در ماتم و سوگش نشاند. 

هجران و غم از دست دادن آن عزیز سفر کرده هنوز بر قلب هایمان سنگینی می کند و جز پناه بردن به مشیت الهی و طلب غفران برای آن زنده یاد، چاره ای نیست، چرا که بر آن  چه که حکمت خدا تعلق می گیرد، هیچ کس را جرات تغییر و تعدیل نیست.

اینک که اخوی عزیز و برادر بزرگوارمان حاج محمدرضا فکور در سیر معادی خود و در حرکت و بازگشت به سوی حضرت حق  در جهت نظام های بالاتر  با درجه وجودی شدیدتر قرار گرفته و سیر و زندگی  برزخی خود را  شروع نموده اگر لطف بیکران الهی و همراهی و همدردی همشهریان عزیز و یاران مهربان نبود تحمل این هجران و بار گران بسی شکننده تر می نمود.

فلذا به حکم ادب و تشکر از همه خوبان و اقشار مختلف بخصوص همکاران فرهنگی، دانشگاهی، دانشجویان و شاگردان حق شناس ایشان، علما و فضلا، رزمندگان دوران دفاع مقدس، اطبا و پرسنل شبکه بهداشت و درمان، قضات، وکلا، سردفتران، کارکنان و مدیریت ثبت اسناد و املاک، نمایندگان  مردم  شریف در مجلس شورای اسلامی، مدیریت سایت صدای میانه، قافلان و... که در مراسم  تشییع، تدفین و ترحیم  شرکت نموده یا با تلفن، ارسال پیام  یا درج اعلامیه اظهار همدلی نموده و خانواده ما را مورد تفقد قرار داده و موجبات تسلی و تشفی آلام جانکاهمان گردیده اند صمیمانه سپاسگزاریم و نیکوترین دعاهای خود را  از باب "من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق" نثارتان می کنیم.

و ان الی ربک المنتهی. نجم ۴۲
دعاگویتان: حاج اکبر، حسین و حاج سعید فکور

دیدگاه ها

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها