حال و هوای بد این روزهای شهرمان

شناسهٔ خبر: 17639 -
یادداشت

محمد بیضائی - نیم نگاهی به اخبار منتشر شده در سایتهای محلی میانه در رابطه با توسعه و عمران شهرستان، گویای حال و هوای بد این روزهای شهرمان هست. اخباری که شباهت زیادی به بانک مقالات دارد و میتوانی در مورد اعتیاد، آسیبهای اجتماعی، رفع مشکلات جوانان، رونق اقتصادی و ... مطالب مفید و قابل ارائه به مدرسه جمع کنی.

وقتی " احداث سرویس بهداشتی پارک آزادگان " در لیست برنامه ها و افتتاح های هفته دولت در میانه قرار میگیرد یا " افتتاح شبکه آبیاری و زهکشی پایاب سد یالقوزآغاج "  میشود سرتیتر اخبار عملکرد حوزه عمرانی مسئولین شهرستان، به قول شاعر: از اینجا پی توان بردن ، که در دریا چه طوفان است .

این در حالی است که شهرستان میانه بیشترین آمار بیکاری در سطح استان آذربایجانشرقی را دارد و انتظار میرفت و میرود که در حوزه اشتغال زایی اقدامات اساسی صورت پذیرد.

نادیده نگیریم که شهرستان میانه دارای قابلیت ها و پتانسیل های بی شماری در بخش کشاورزِی، صنایع معدنی، آثار تاریخی و ... هست که میتواند به رفع معضل بیکاری و توسعه اقتصادی کمک شایانی نماید.

صد البته که آسیب شناسی این موضوع در این مجال نمی گنجد و پیدا کردن مقصر هم دردی دوا درمان نمیکند اما میتوان از خداوند متعال ایجاد انگیزه در مردم و مسئولین را مسئلت نمود!!

پی نوشت: این مطلب حاصل مروری گذرا بر آرشیو مطالب منتشر شده در سایتهای شهرمان توسط روابط عمومی محترم ادارات هست و جهت زیر ذره بین قرار دادن و تخریب شخص خاصی تهیه نشده است. التماس تفکر

دیدگاه ها

محمدبیضایی
۹۵/۹/۲۶ ۱۷:۳۸

همشهری عزیز سلام.همانطور که در انتهای متن اشاره کردم این نوشته نگاهی گذرا به آرشیو اخبار روابط عمومی ادارات شهرمان در فضای مجازی هست و ارتباطی به فعالیت من در دفتر مهندس حسینی ندارد.به خاطر ندارم که در چهارسال حضورم در دفتر مهندس حسینی مطلبی یا حرفی زده باشم که نشانگر زاویه دید بالا به پایین نسبت به شهرم باشد.بنا به مسئولیتم در روابط عمومی موظف به ارائه اخبار و ارتباط با فعالان سایبری و رسانه بودم.ضمنا تلاشهای بی منت و صادقانه مهندس حسینی نوید فردای روشن داده و آنچه در توان داشت انجام میداد نه اینکه در پاسخ به قبولین آزمون فولاد بگوید به من ارتباطی ندارد و دولت موظف به استخدام شما نیست.اگر امید ایجاد نکردیم حداقل باعث ایجاد یاس و ناامیدی نبودیم.

رهگذر
۹۵/۹/۱۳ ۲۱:۲۴

جناب بیضایی حال و هوای شهرمان خیلی وقت است که بد است! چیزی فرق نکرده، شاید آنچه که تفاوت کرده وسعت دید شما بعد از رفتن نماینده محبوب جناب مهندس حسینی است که فرصتی شده تا شما هم از کنار مردم به مشکلات نگاه کنید و نه همچون گذشته از نگاه بالا، وعده ی فردای خوش را از زبان نماینده به مردم بدهید و بر این باور غلط نیز باشید که واقعا فردای خوبی خواهد بود!

گزارشات تصویری

کارتون

آخرین خبرها