دیدار دانشگاهیان واحد میانه با خانواده شهیده مهاجری

رئیس واحد میانه تاکید کرد: «این دیدارها کوچک‌ترین کاری است که ما در راستای تکریم خانواده‌های معظم شهدا انجام می‌دهیم و بر خود لازم می‌دانیم به آنان خدمت کنیم و هرچه در این راه قدم برداریم، بازهم کم است.»

۱

کتاب ثعلبیه به انضمام دیوان اشعار میرزا محمدباقر خلخالی میانجی منتشر شد

محمدصادق نائبی این کتاب را با مقابله و مقایسه 30 نسخه خطی و شرح تمامی اختلافها و اشتباهها به رشته تحریر درآورده است.

اجرای آبیاری بارانی و قطره ای در 2 هزار و 618 هکتار از پایاب سد آیدوغموش میانه

شکری تاکید کرد: پرونده تسهیلات بانکی پایاب سد آیدوغموش باید تکمیل و تا 10 اسفند به بانک کشاورزی شعبه میانه تحویل داده شود.

فرماندار ویژه میانه:

زمینه های فردی، خانوادگی و اجتماعی دروازه های ورود به اعتیاد هستند

شکری با اشاره به اینکه دید جامعه به معتاد دیدی مجرمانه نبوده، بلکه معتاد را بعنوان بیمار تلقی می کنیم افزود: باید برای سپری شدن دوران این بیماری کمک کرده و منشا آن را دریابیم تا با برنامه ریزی درست و اساسی از پیشروی آن جلوگیری کنیم.

فرماندار میانه خواستار ایجاد دفتر گمرک و پایانه صادراتی در این شهرستان شد

شکری، تشویق صادرات، ارائه تسهیلات، افزایش انگیزه و فعالیت های صادراتی را از جمله مزایای ایجاد دفتر گمرک و پایانه صادرات ذکر کرد.

جزئیات تعطیلی مدارس در آذربایجان‌شرقی

در شهرستان میانه و شهر آچاچی، مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی، استثنایی مناطق شهری و کلیه مدارس روستایی و در شهرستان خداآفرین مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و استثنایی مناطق شهری و روستایی تعطیل است.

راه ارتباطی 150 روستای میانه مسدود است

علی هوشیار با بیان اینکه هم اکنون در شهرستان میانه مسیر ارتباطی 150 روستا مسدود است، گفت: هشترود با 130 روستا، شهرستان های اهر، بستان آباد و چاروایماق هر کدام با 120 روستا و شهرستان‌های سراب و مراغه هر کدام با 100 روستا، بیشترین راه ارتباطی روستایی مسدود در استان را دارند.

مدرس دانشگاه و متخصص مبارزه با آسیب های اجتماعی فضاهای مجازی استان در واحد میانه:

نرم افزارهای جاسوسی فضاهای مختلف مجازی، فقیر و غنی نمی شناسد/1600 نرم افزار جاسوسی در دنیا وجود دارد

وی با تاکید بر اینکه، شبکه های اجتماعی در ابعاد مختلف زندگی افراد تاثیر گذارند گفت: « خود کانال تلگرامی که روی گوشی ها نصب می کنیم، بیش از 37 دسترسی قانونی و رسمی از ما می خواهد که اولین قراردادش خواندن کارت حافظه است.»

با ۱۸۰ اثر دریافتی

چهارمین جشنواره استانی فیلم کوتاه «افلاکیان» میانه آغاز شد

عبدالهی با اشاره به اینکه امسال هم این جشنواره با پذیرش ۱۸۰ اثر کار خود رو شروع کرده که ۵۵ اثر داوری شده به بخش مسابقه راه یافته اند، ادامه داد: ۲۸ اثر به بخش نهایی راه یافته اند.

همزمان با ایام الله دهه فجر صورت گرفت

افتتاح پروژه های عمرانی بخش کندوان شهرستان میانه

محمود زرین اعتبارات هزینه شده در این بخش  را مربوط  به نوسازی ساختمان های روستایی، احداث مدرسه، توسعه خطوط روستایی، اسفالت راه روستایی و احداث مجتمع آبرسانی اونلیق و آبرسانی به روستای حاج یوسف لو با هزینه سه میلیارد ریال که خودیاری توسط خود اهالی جمع اوری شده دانست.

برد چهار بر دو تیم فوتسال شهرداری میانه در مقابل تیم بانک کشاورزی

 این دیدار از سری مسابقات جام فجر سال ۹۵ شهرستان میانه می باشد که ساعت ۵ و ۳۰ دقیقه بعد از ظهر در سالن مجموعه ورزشی کارگران برگزار شد.

افتتاح پست بانک در روستای شیخدرآباد بخش مرکزی میانه

بهنام آقا محمدی با اشاره به اینکه در آستانه دو انتخابات بزرگ شوراهای اسلامی و ریاست جمهوری واقع شده ایم بر لزوم وحدت بین نیروهای انقلابی و تشخیص صحیح نیروهای خودی، غیر خودی و دوست و دشمن واقعی تاکید کرد