دبیرخانه دائمی نشان مردمی دهقان فداکار در میانه ایجاد می شود

طرح نشان و جایزه مردمی فداکاری پنجم اسفند سال گذشته به مناسبت تولد ریزعلی خواجوی (دهقان فداکار) به عنوان هدیه به ایشان و مردم شریف میانه، ایده پردازی و طراحی شد و امروز بعد از زمینه سازی لازم طی نشستی با فرماندار ویژه میانه این طرح وارد مرحله اجرایی می شود.

پیام رهبر معظم انقلاب درپی جاری شدن سیل در استانهای آذربایجان شرقی و غربی:

وظیفه فوری مسئولان کمک به آسیب دیدگان است

اینجانب با تأثر و اندوه، به داغداران و مصیبت‌زدگان عرض تسلیت و همدردی می کنم و صبر و آرامش قلبی آنان را از خداوند مسألت می‌نمایم و رحمت و مغفرت برای جان‌باختگان می‌طلبم.

پیام تسلیت فرماندار ویژه میانه در پی حادثه سیل در شهرهای استان آذربایجان شرقی

اینحانب از طرف خود و مردم شریف شهرستان میانه، ضمن ابراز همدردی با خانواده‌های داغدار و آسیب دیده، از خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت و مغفرت و برای مجروحان شفای عاجل مسئلت می‌کنم.

به دلیل جان باختن تعدادی از هموطنان در سیل اخیر انجام شد

اعلام یک روز عزای عمومی در آذربایجان شرقی

مدیر کل مدیریت بحران آذربایجان شرقی اعلام کرد:

۳کشته و۱۳مفقودی در حادثه سیل روستای چنار عجب شیر

بخشدار کندوان

کندوان سرزمین فرصت ها

بخش کندوان این پتانسیل را دارد که بار مشکل اشتغال شهرستان را به دوش کشیده و برای تمامی افراد جویای کار زمینه فعالیت را فراهم نماید.

۱
هشدارها رو جدی بگیریم

اقدام عجیب ماموران راهنمایی و رانندگی در پل قوری چای میانه!

حال با توجه به اینکه پل قوری‌چای میانه قبلاً نیز شاهد وقوع سیلاب بوده و با توجه به هشدارهای کارشناسان هواشناسی، به نظر می‌رسد باید بیشتر این هشدارها را جدی گرفت و مراقب وقوع سیل در این مناطق بود.

همایش پیاده‌روی خانوادگی ویژه بخش کندوان

همایش پیاده‌روی خانوادگی ویژه بخش کندوان روز جمعه 96/1/11 ساعت 10 صبح از مقابل مسجد سنگی ترک به طرف اداره ورزش و جوانان برگزار خواهد شد.

بخشدار کندوان میانه:

کندوان میانه تبلیغ جهانی می شود

محمود زرین در جمع کوهنوردان و دوچرخه سوار رکاب زن میانه، ترک افزود: نباید به کندوان به دیده بخش بنگریم و در این راستا نیازمند حمایت و همراهی مسئولین و آحاد مردم هستیم تا بتوانیم مشکلات اقتصادی و اشتغال بخش و به تبع آن شهرستان را حل کنیم.

دیدار دانشگاهیان واحد میانه با خانواده شهیده مهاجری

رئیس واحد میانه تاکید کرد: «این دیدارها کوچک‌ترین کاری است که ما در راستای تکریم خانواده‌های معظم شهدا انجام می‌دهیم و بر خود لازم می‌دانیم به آنان خدمت کنیم و هرچه در این راه قدم برداریم، بازهم کم است.»

۱

کتاب ثعلبیه به انضمام دیوان اشعار میرزا محمدباقر خلخالی میانجی منتشر شد

محمدصادق نائبی این کتاب را با مقابله و مقایسه 30 نسخه خطی و شرح تمامی اختلافها و اشتباهها به رشته تحریر درآورده است.

اجرای آبیاری بارانی و قطره ای در 2 هزار و 618 هکتار از پایاب سد آیدوغموش میانه

شکری تاکید کرد: پرونده تسهیلات بانکی پایاب سد آیدوغموش باید تکمیل و تا 10 اسفند به بانک کشاورزی شعبه میانه تحویل داده شود.

فرماندار ویژه میانه:

زمینه های فردی، خانوادگی و اجتماعی دروازه های ورود به اعتیاد هستند

شکری با اشاره به اینکه دید جامعه به معتاد دیدی مجرمانه نبوده، بلکه معتاد را بعنوان بیمار تلقی می کنیم افزود: باید برای سپری شدن دوران این بیماری کمک کرده و منشا آن را دریابیم تا با برنامه ریزی درست و اساسی از پیشروی آن جلوگیری کنیم.

فرماندار میانه خواستار ایجاد دفتر گمرک و پایانه صادراتی در این شهرستان شد

شکری، تشویق صادرات، ارائه تسهیلات، افزایش انگیزه و فعالیت های صادراتی را از جمله مزایای ایجاد دفتر گمرک و پایانه صادرات ذکر کرد.

جزئیات تعطیلی مدارس در آذربایجان‌شرقی

در شهرستان میانه و شهر آچاچی، مدارس مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی، استثنایی مناطق شهری و کلیه مدارس روستایی و در شهرستان خداآفرین مدارس مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی و استثنایی مناطق شهری و روستایی تعطیل است.