مهدی اسماعیلی:

روند بازسازی و آسفالت جاده های شهرستان میانه شتاب بیشتری داشته باشد

شناسهٔ خبر: 47643 -
اخبار میانه
عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس گفت: در خصوص وضعیت راه ها طی بازدیدی که روند بازسازی و آسفالت جاده ی میانه به قره چمن صورت گرفت، اقدامات اداره کل راه و شهرسازی استان قابل تقدیر بوده و لازم است که روند کارها شتاب گرفته تا مردم در ترددات روزانه خود دچار مشکل نشوند.

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به برخی از مشکلات راه های مواصلاتی شهرستان میانه گفت: با توجه به اینکه شهرستان میانه استان آذربایجان شرقی دارای راه های مواصلاتی بین استانی و پل ارتباطی میان استان زنجان به استان اردبیل همچنین راه های روستایی بسیاری است، لازم است توجه ویژه به کیفیت جاده ها و آسفالت ریزی آنها شود.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در خصوص وضعیت راه ها طی بازدیدی که روند بازسازی و آسفالت جاده ی میانه به قره چمن صورت گرفت، اقدامات اداره کل راه و شهرسازی استان قابل تقدیر بوده و لازم است که روند کارها شتاب گرفته تا مردم در ترددات روزانه خود دچار مشکل نشوند.

وی افزود: با توجه به میزان تصادفات جاده ای در شهرستان میانه و خسارات جانی و مالی ناشی از آن، باید دولت با همیت و جدیت بیشتری به وضعیت جاده های شهرستان میانه رسیدگی کرده و روند بازسازی وآسفالت ریزی جاده های بین شهری و روستایی را شتاب دهد تا بتوان میزان هزینه های ناشی از تصادفات را به میران قابل توجهی کاهش داد.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس خاطرنشان کرد: استان آذربایجان شرقی به ویژه شهرستان میانه محل تردد بسیاری مسافران و مردم بوده و با توجه به مسافرخیز بودن این خطه سر سبز باید شرایط و امکانات سفر راحت و ایمن فراهم شود که انتظار می رود دولت و وزارت راه و شهرسازی توجه ویژه ای به این امر داشته باشند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون