اسماعیلی عنوان کرد:

لزوم بهره گیری از سدهای شهرستان میانه جهت رفع کم آبی در استان آذربایجان شرقی

شناسهٔ خبر: 47639 -
اخبار میانه
عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس بر لزوم بهره گیری از سدهای شهرستان میانه جهت رفع کم آبی در این استان تاکید کرد.

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ با اشاره به مشکلات حوزه  آب در استان آذربایجان شرقی و حوزه انتخابیه خود گفت: شرایط کم آبی در استان آذربایجان شرقی که از منابع زیرزمینی خوبی برخوردار بوده و می تواند مشکلات کم آبی را مرتفع کند، نامناسب بوده و باید فکری جدی برای رفع این مشکل اساسی صورت گیرد.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: میانه 33 درصد آب های روان و جاری استان آذربایجان شرقی را در خود جای داده است؛ لذا لازم است در جهت استفاده بهینه از این ثروت خدادادی و عظیم، مسئولان با اختصاص بودجه های مکفی بتوانند از این آب ها به نحو احسن استفاده کنند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: میانه نزدیک به 40 سد کوچک و بزرگ دارد که ایجاد شبکه برای سدها یک ضرورت بوده که متاسفانه نتوانسته ایم آنطوری که شایسته است از این ظرفیت استفاده کنیم.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسئله کم آبی در بیشتر نقاط کشور از جمله استان آذربایجان شرقی تبدیل به دغدغه شده، لازم است که مسئولان و متولیان امر از ظرفیت های هر منطقه در جهت رفع این مشکل استفاده کرده تا مردم از این نعمت الهی وحیاتی به میزان مناسبی بهره مند شوند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون