باز هم مرگ و میر کرونا در ایران رکورد شکست/ ۲۲۱ جان باخته در ۲۴ ساعت اخیر!

شناسهٔ خبر: 47502 -
اخبار سراسری
از میان موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشورمان در ۲۴ ساعت اخیر، آزمایش ۲۰۷۹ تن دیگر مثبت شد تا به شمار مبتلایان «کووید-۱۹» اضافه شود؛ مبتلایانی که بسیاری شان بهبود یافته و مرخص شده‌اند، اما هنوز برخی شان بستری هستند و از ظهر دیروز تا امروز ۹۹۵ تن بر شمارشان افزوده شده است.

پس از شناسایی موارد مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در نقاط مختلف کشور و انجام تست‌های ویژه، شمار مبتلایان از ۲۵۰ هزار تن گذشت.

 

باز هم مرگ و میر کرونا در ایران رکورد شکست/ ۲۲۱ جان باخته در ۲۴ ساعت اخیر!به گزارش «تابناک»؛ دکتر سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشورمان گفت: از ظهر دیروز تا ظهر امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، دو هزار و ۷۹ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد که ۹۹۵ مورد بستری شدند.

با احتساب این افراد، مجموع آمار مبتلایان قطعی در کشورمان به ۲۵۰ هزار و ۴۵۸ تن رسید.

وی در ادامه گفت: در ۲۴ ساعت اخیر، ۲۲۱ تن از مبتلایان جانشان را از دست داده‌اند؛ بنابراین، تا ظهر امروز، متاسفانه آمار جان باختگان این بیماری در کشورمان به ۱۲ هزار و ۳۰۵ تن رسیده است.

همچنین تا به امروز خوشبختانه ۲۱۲ هزار و ۱۷۶ تن بهبود یافته‌اند.لاری افزود: ۳۳۲۴ نفر از بیماران در وضعیت شدید این بیماری قرار دارند. همچنین تا کنون یک میلیون و ۸۹۷ هزار و ۸۰۳ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

وی ادامه داد: همانند روز‌های گذشته، استان‌های خوزستان، هرمزگان، بوشهر، کرمانشاه، کردستان، ایلام، آذربایجان‌های غربی و شرقی و خراسان رضوی در وضعیت قرمز قرار دارند. استان‌های تهران، اصفهان، مازندران، گلستان، البرز، کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان، همدان و اردبیل در وضعیت هشدار قرار دارند.

تداوم رکوردشکنی های کووید-19 در کشورمان؛ رکوردی که دو روز پیش به ثبت رسیده و موجب شگفتی و هراس بسیاری ار فراهم آورده بود، امروز شکست!

تداوم رکوردشکنی های کووید-19 در کشورمان؛ رکوردی که دو روز پیش به ثبت رسیده و موجب شگفتی و هراس بسیاری ار فراهم آورده بود، امروز شکست!

بر پایه آمار‌های ۲۴ ساعت اخیر، «نرخ مرگ» در کشورمان ۵.۵ درصد است که با نرخ مرگ در جهان، یعنی ۷.۲ درصد فاصله دارد و به همین تناسب، «نرخ بهبود» در ایران ۹۴.۵ درصد است که وضعیتی امیدبخش نشان می‌دهد.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون