مهرداد ناجی مدیر مجتمع فولاد میانه اعلام کرد:

اختصاص 750 میلیون ریال در راستای مقابله با ویروس کرونا

شناسهٔ خبر: 46009 -
اخبار میانه
مدیر مجتمع فولاد میانه از اختصاص هزینه بالغ بر 750 میلیون ریال در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد و گفت: همراهی و همدلی مردم، مسئولین، خیرین، دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مردم نهاد به ویژه در تامین اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده، سبب شکست کرونا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» و به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، مهرداد ناجی اظهار داشت: هزینه‌ای بالغ بر 750 میلیون ریال در راستای اجرای تصمیمات اتخاذ شده از سوی اعضای کارگروه مقابله با ویروس کرونا برای پیشگیری از شیوع بیماری، اختصاص داده شده است.

وی در ادامه تهیه مواد ضدعفونی کننده جهت استفاده در فضای باز (وایتکس) به میزان 500 کارتن و تهیه مواد ضدعفونی کننده جهت استفاده در فضای بسته (نانو سیل) به مقدار 60 لیتر جهت ضدعفونی کردن کل سطح شهر میانه فضاهای باز و بسته شامل مجتمع‌های مسکونی، بازار و غیره به مدت 14 روز از طریق مجتمع فولاد میانه و اکیپ اجرایی شامل نیروهای سپاه، بسیج و شهرداری میانه خبر داد.

مدیر مجتمع فولاد میانه همچنین به تهیه یک هزار عدد مایع ضدعفونی کننده دست جهت توزیع بین خانوارهای روستایی اسلام آباد و مناطق همجوار را از دیگر اقدامات خواند.

ناجی یادآور شد: از طریق مجتمع فولاد میانه در مجموع 580 عدد ماسک فیلتردار N95 به بیمارستان خاتم‌الانبیای میانه، اداره صنعت معدن و تجارت میانه، ستاد مدیریت بحران استان و 30 دست لباس ایزوله یک‌بار مصرف به سپاه ناحیه مقاومت میانه اهدا شده است.

وی با اشاره به ضدعفونی شدن چندین‌باره سطوح شهر، مهم‌ترین راه مقابله با ویروس کرونا را عمل نمودن مردم به توصیه های بهداشتی و جدی گرفتن آن‌ها به ویژه قرنطینه خانگی و تردد در صورت ضرورت با رعایت فاصله از افراد و عمل به نکات بهداشتی فردی و عمومی ذکر کرد.

مدیر مجتمع فولاد میانه در پایان خاطرنشان کرد: همراهی و همدلی مردم، مسئولین، خیرین، دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مردم نهاد به ویژه در تامین اقلام بهداشتی و ضدعفونی کننده، سبب شکست کرونا خواهد شد.

دیدگاه ها