فرماندار میانه در گفتگوی اختصاصی با قافلان:

تولید مواد ضد عفونی سطوح و الکل توسط سرمایه گذاران میانه ای + فیلم

شناسهٔ خبر: 45998 -
اخبار میانه
با توجه به ظرفیت بالای شهرستان و با هماهنگی‌های بعمل آمده از سوی بخش خصوصی شاهد راه اندازی خط تولید مواد ضدعفونی دست و سطوح در شهرستان هستیم که به فروشگاههای مورد نظر جهت استفاده عموم توزیع می شود همچنین از سوی سرمایه گذار میانه ای الکل تولید شده و به میانه ارسال می شود. 

محمدرضا مشایخی معاون استاندار آذربایجان شرقی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار قافلان گفت: با توجه به ظرفیت بالای شهرستان و با هماهنگی‌های بعمل آمده از سوی بخش خصوصی شاهد راه اندازی خط تولید مواد ضدعفونی دست و سطوح در شهرستان هستیم که به فروشگاههای مورد نظر جهت استفاده عموم توزیع می شود همچنین از سوی سرمایه گذار میانه ای الکل تولید شده و به میانه ارسال می شود. 

با تصریح بر اینکه از روزهای اول شیوع بیماری کرونا در شهرستان شاهد همکاری و همراهی بخش خصوصی، خیرین، مردم، گروههای نظامی، انتظامی، بسیج، گروههای جهادی، عوامل امداد، شرکت ملی فولاد، شرکت فولاد آذربایجان  و دستگاههای اجرایی با شبکه بهداشت و درمان هستیم از زحمات این عزیزان و کادر درمان شهرستان که در صف اول مقابله با بیماری هستند، قدردانی نمود. 

مشایخی در ادامه با بیان اینکه دستگاه اکسیژن ساز، مهمترین نیاز بیمارستان برکت است، گفت: این دستگاه از سوی خیرین، بخش خصوصی و شرکت ملی فولاد ایران به زودی تامین و سیستم سانترال اکسیژن در بیمارستان برکت امام خمینی(ره) راه اندازی می شود. 

فرماندار میانه همچنین از بخش خصوصی و خیرین در اختصاص ماشین آلات خود برای ضد عفونی شهر تقدیر نموده گفت: با این اقدام سطوح شهر میانه و شهرهای تابعه برای چندمین بار متوالی ضد عفونی شده و ادامه خواهد داشت. 

فرماندار میانه با اشاره به اینکه اولویت اول کار ما از لحاظ اجرایی به تبع مسائل کشوری در شهرستان، کنترل شیوع و درمان بیماری کروناست افزود: با توجه به شیوع آنی ویروس کرونا در کمترین زمان لازم است تمامی  دستگاههای اجرایی، بخش خصوصی و اقشار مختلف مردم بیش از پیش به یاری شبکه بهداشت و درمان بشتابند تا بتوانیم این بیماری را طی کمترین زمان در سطح ملی، استانی و شهرستانی از جمله در شهرستان میانه کنترل کنیم.

مشایخی در پایان عدم تردد مردم در مکانهای پرتردد و عمومی و رعایت مسائل خود مراقبتی فردی و عمومی از سوی آنها را مهمترین عامل در کنترل نتیجه بخش شیوع کرونا عنوان نمود.

دیدگاه ها