مجتمع فرهنگی هنری میانه ۷۵ درصد پیشرفت دارد

شناسهٔ خبر: 45876 -
اخبار میانه
رییس اداره اجرای پروژه‌های ساختمانی و تاسیسات عمومی اداره کل راه و شهرسازی با اعلام اینکه ۴۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال برای اجرای ساختمان مجتمع فرهنگی - هنری و تبلیغی شهرستان میانه هزینه شده است، گفت: این مجتمع ۷۵ درصد پیشرفت دارد.

جعفر فغفوری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: پروژه احداث اسکلت بتنی و سفت کاری ساختمان این مجتمع در راستای ساماندهی و نظارت بر تبلیغات اسلامی و احیا و اشاعه معارف و فرهنگ برای مقابله با تبلیغات سوء و تهاجم فرهنگی و انجام مطالعات راهبردی در زمینه نیازهای فرهنگی اقشار مختلف جامعه اجرا می شود.

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی این پروژه حدود ۷۵ درصد است، اظهار داشت: عملیات اجرایی این پروژه در سال ۱۳۹۷ از سوی این اداره با زیربنایی بیش از یک هزار و ۷۰ مترمربع در ۳ طبقه در حال اجرا است.

 فغفوری، با اشاره به اینکه سقف طبقه دوم این پروژه در حال اجرا است، ادامه داد: این پروژه دارای کلاس های آموزشی، سالن اجتماعات، نمازخانه و قسمت اداری است.

وی اظهار امیدواری کرد: با تامین اعتبار لازم در سال جاری عملیات تکمیل این پروژه نیز به پیمانکار دارای صلاحیت وگذار شود تا در آینده نزدیک به بهره برداری برسد.

دیدگاه ها