فرماندار ویژه میانه:

شاخصه اصلی پروژه های شهرستان، عدم توقف حتی در شرایط محدودیت اعتباری است

شناسهٔ خبر: 45843 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه علیرغم محدودیت های اعتباری، افتتاح پروژه های عمرانی در سطح شهرستان مایه خرسندی و افتخار است...

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با بیان اینکه علیرغم محدودیت های اعتباری، افتتاح پروژه های عمرانی در سطح شهرستان مایه خرسندی و افتخار است، گفت: اینها در سایه کار و تلاش تمامی دستگاههای اجرایی و پیگیری های مستمر از مبادی استانی و کشوری و مساعدت آنها محقق شده و شاخصه اصلی پروژه ها، عدم توقف کارها و انجام به بهترین نحو ممکن در شرایط محدودیت اعتبار است.

محمدرضا مشایخی در آیین افتتاح گازرسانی به روستای چپقلو، در جمع اهالی این روستا، عمران و آبادانی روستاها در اولویت دولت تدبیر و امید بوده که خوشبختانه شاهد رشد چشمگیر خدمات عمرانی و زیربنایی در روستاهای شهرستان میانه بودیم و هستیم، افزود: با ارائه خدمات و امکاناتی چون گازرسانی، سعی داریم تا سطح رفاه مردم در روستاها ارتقا یابد چراکه باور داریم روستانشینان سنگربانان تولید هستند.

وی ادامه داد: آرمانهای والای نظام جمهوری اسلامی نگاهی مثبت نسبت به روستا و روستاییان دارد و تلاش روستاییان هم سبب رونق اقتصاد محلی و به تبع آن رونق چرخه اقتصاد کلان مملکت نقش مهمی را ایفا می کند، لذا ارتقای خدمات به روز ارتباطی و فناوری، برای رفاه همه جانبه در جامعه روستایی لازم است.

مشایخی ارتقای بینش سیاسی اقشار مختلف جامعه مخصوصا روستانشینان را از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی خوانده، گفت: روستاییان مشارکت همه جانبه خود در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی مانند انتخابات را به نمایش گذاشته اند و یقینا در انتخابات پیش رو نیز شاهد حضور گسترده و حداکثری آحاد مردم علی الخصوص جامعه روستایی در پای صندوق های رای خواهیم بود.

فرماندار ویژه میانه با تاکید بر اینکه حضور پرشور و آگاهانه مردم در پای صندوق های رای و انتخاب افرادی اصلح، سرنوشت و آینده ای روشن را با مجلسی مقتدر، کارآمد و انقلابی برای کشور رقم می زند، افزود: حضور مردم همواره در رصد دشمنان و معاندین نظام اسلامی است و منتظر انتخاباتی کمرنگ هستند که مطمئنا خلاف تصوراتشان رخ خواهد داد.

 

photo 2020 02 06 05 49 23

دیدگاه ها