توسط جهاد کشاورزی میانه انجام گرفت؛

دیدار با خانواده شهدا بمناسبت دهه فجر

شناسهٔ خبر: 45840 -
اخبار میانه
مهندس ایرانی پور سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی در این دیدار با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند گفت : امروز اقتدار و صلابت کشورمان مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است.

به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مهندس شهرام ایرانی پور سرپرست مدیریت و معاون اداری مالی، رئیس اداره ترویج جهاد کشاورزی شهرستان به اتفاق سرکار خانم نورآور جانشین امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی با خانواده های محترم شهیدان (جهانگیر صفریانی، محرمعلی نوروزی، صفر پاشایی و غلامحسین نوری نجفی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان میانه؛ مهندس ایرانی پور سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی در این دیدار با بیان اینکه شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند گفت : امروز اقتدار و صلابت کشورمان مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان در این دیدار اظهار داشت: دیدار از خانواده‌های شهدا یکی از بزرگترین و ناب‌ترین لحظات زندگی ما می باشد و ما با افتخار در در خدمت خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم.

سرهنگ کیانی فرمانده حوزه کارمندی ضمن دلجویی و قدردانی از خانواده معزز شهدا، ایام الله دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی و آغاز چهل یک سالگی انقلاب اسلامی را تبریک عرض نمودند.

خانم نورآور جانشین امور ایثارگران سازمان جهاد کشاورزی استان هم با اشاره به اینکه یکی از برنامه های مهم و ارزشمند امور ایثار گران سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است اظهار امیدواری کرد: این دیدارها در مناسبت ها و برنامه های دیگر در فرهنگ ما نهادینه و تداوم داشته باشد.

مهندس اکبری معاون اداری مالی مدیریت جهاد کشاورزی وجود والدین عزیز شهدا در جامعه را مایه دلگرمی دانست و اضافه کرد ما با حضور در کنار شما عزیزان برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم، روحیه و انرژی میگیریم.

مادرشهید نوروزی هم در این دیدار به بیان خاطراتی ازفرزند شهیدش پرداخت و درباره نحوه اعزام و زندگی آن شهید والا مقام مطالبی بیان کرد.

در پایان این دیدارها با اهدای لوح تقدیر ازمادران و همسر و فرزندان این شهیدان گرانقدر قدر دانی بعمل آمد.

۲۰۲۰۰۲۰۴ ۱۶۲۷۰۷۲۰۲۰۰۲۰۴ ۱۶۲۷۰۷۲۰۲۰۰۲۰۴ ۱۶۲۷۰۷۲۰۲۰۰۲۰۴ ۱۶۲۷۰۷۲۰۲۰۰۲۰۴ ۱۶۲۷۰۷۲۰۲۰۰۲۰۵ ۱۶۲۵۴۱۲۰۲۰۰۲۰۵ ۱۶۲۵۴۱۲۰۲۰۰۲۰۵ ۱۶۲۵۴۱

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون