یک کشته و 18مصدوم در آزاد راه "تبریز- زنجان"

شناسهٔ خبر: 45794 -
اخبار میانه
فرمانده انتظامي شهرستان میانه از وقوع 2 فقره تصادف طی 24 ساعت گذشته در آزاد راه "تبریز-زنجان" خبر داد و گفت: در اثر اين حوادث متاسفانه یک نفر کشته و 18نفر مصدوم شدند.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "توحید فارسی" در تشريح جزئیات این خبر اظهار داشت: در حادثه اول که در آزاد راه پیامبر اعظم(ص)، کیلومتر 110 مسیر تبریز به زنجان رخ داد، یک دستگاه اتوبوس مسافربری از پشت با یک دستگاه کامیون کشنده اسکانیا برخورد کرد که متأسفانه در اثر این حادثه 14 نفر از سرنشینان اتوبوس دچار مصدومیت شده و به مراکز درمانی منتقل شدند و علت وقوع حادثه نیز از سوی کارشناسان پلیس راه بی احتیاطی و عدم توجه به جلو از سوی راننده اتوبوس عنوان شده است.

وی در خصوص حادثه دوم افزود: در حادثه دیگری باز هم در آزاد راه پیامبر اعظم (ص)، 180 کیلومتر مانده به تبریز رخ داد، که طی آن یک دستگاه پژو 206 با 6 سرنشین واژگون شد که متأسفانه در اثر این حادثه یک نفر از سرنشینان کشته و 4 نفر مصدوم شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان میانه در خصوص علت وقوع حادثه دوم نیز گفت: بنابر اعلام کارشناسان پلیس راه علت حادثه تخطی از سرعت مطمئنه از سوی راننده پژو اعلام شده است.

سرهنگ "فارسی" در پایان از رانندگان وسائط نقلیه درخواست کرد: هنگام رانندگي ضمن توجه به جلو، از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز خودداري كنند و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند در مکانی امن توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

دیدگاه ها