افتتاح 66 عنوان پروژه با اعتبار 880 میلیارد ریال در دهه فجر امسال

شناسهٔ خبر: 45792 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره و با بیان اینکه در دهه فجر امسال 66 عنوان پروژه با اعتبار 880 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با اشاره و با بیان اینکه در دهه فجر امسال 66 عنوان پروژه با اعتبار 880 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد، گفت: این پروژه ها با همت و تلاش دستگاههای اجرایی، مدیران و مسئولین شهرستان در تمامی زمینه ها در فاصله هفته دولت امسال تا دهه فجر به ثمر رسیده است.

محمدرضا مشایخی در دیدار با حجت الاسلام محمدی امام جمعه میانه که با حضور اعضای شورای تامین و اعضای شورای اداری بمناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر انجام شد، ضمن تبریک دهه فجر، گفت: اصلاح و توسعه شبکه برق و پست های هوایی، برق رسانی، نیرورسانی به تجهیزات، گازرسانی روستایی، پروژه های عمرانی شهرداری ها، احداث و بهسازی معابر، بهسازی و آسفالت راههای روستایی و کارهای شاخص دیگر، عناوین و موضوع افتتاح ها و بهره برداری های دهه فجر را تشکیل می دهد.

وی همچنین از کلنگ زنی 10 عنوان پروژه در ایام دهه فجر خبر داده، گفت: سعی داریم با تلاش مستمر، در کمترین زمان این پروژه ها نیز به اتمام و بهره برداری برسد.

مشایخی با تاکید بر اینکه دهه مبارک فجر رنگ و بویی متفاوت از سال های گذشته دارد، افزود: امسال در برهه های مختلفی همچون همایش اربعین، تشییع سردار شهید قاسم سلیمانی و راهپیمایی های استکبارستیزانه وحضور پرشکوه مردم در نماز جمعه وحدت آفرین و دشمن شکن که به امامت مقام معظم رهبری(مدظله) برپا شد شاهد حضور میلیونی مردم بودیم که این حضور، انسجام و وحدت ملی را بیش از گذشته به نمایش گذاشته، پاسخی دندان شکن به تحرکات خصمانه و خرابکارانه دشمنان بود.

فرماندار میانه همچنین به پاسخ کوبنده سپاه پاسداران در حمله موشکی پایگاههای آمریکای جنایتکار و انتقام سخت از استکبار جهانی، افزود: این حرکت به موقع سپاه سبب شد تا دل ملت به خاطر جنایت غیرقابل بخشش و نفرت انگیز آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی، سردار جبهه مقاومت، آرام گیرد و دل های ملت بیش از پیش به هم نزدیک تر گردد. 

مشایخی با اشاره به فرا رسیدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، حضور گسترده و حداکثری مردم در پای صندوق های رای را در امتداد توفیقات و حضورهای باشکوه، مهم خوانده گفت: حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن و نیز پای صندوق های رای، موجب اقتدار نظام و انقلاب است و ما به عنوان دستگاه مجری انتخابات در تلاشیم تا بستر انتخاباتی قانونی، شفاف، امن و به دور از حاشیه را برای حضور آگاهانه مردم و انتخاب افرادی اصلح فراهم کرده و دشمنان را در این زمینه نیز ناکام بگذاریم.

دیدگاه ها