جلسه کمیته روستایی و عشایری دهه فجرسال 98 شهرستان میانه برگزار شد

شناسهٔ خبر: 45779 -
اخبار میانه
جلسه کمیته روستایی و عشایری دهه فجرسال 98 شهرستان میانه با حضوراعضای کمیته روستایی و عشایری در سالن جلسات جهاد کشاورزی شهرستان میانه برگزار شد.

جلسه کمیته روستایی و عشایری دهه فجرسال 98 شهرستان میانه با حضوراعضای کمیته روستایی و عشایری در سالن جلسات جهاد کشاورزی شهرستان میانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان میانه، مهندس شهرام ایرانی پور رییس کمیته روستایی و عشایری دهه فجر شهرستان در ابتدای جلسه با اشاره به اهمیت انسجام و ساماندهی برنامه ها گفت: تقويت روحيه افتخار و بالندگي به انقلاب اسلامي و افزايش گرايش و باور عمومي نسبت به ارزش هاي آن از ديگر اهداف برنامه هاي دهه فجر در سال جاري است و برهمین اساس اعضای کمیته روستایی و عشایری شهرستان بایستی تمام توان خود را برای نوآوری در برنامه های امسال بکار بگیرند تا برنامه های نوآورانه و متفاوت تر از سال های گذشته محقق شود.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی سهرستان میانه در اولین جلسه عمومی این کمیته ضمن اشاره به اهمیت و ضرورت اطلاع رسانی عملکردها و بیان دستور کار جلسه و تشریح برنامه های پیشنهادی، هماهنگی و تلاش بیشتر اعضاء جهت برگزاری هرچه باشکوه تر برنامه های جشنواره دهه فجر را خواستار شد و از اعضای کمیته خواست گزارش فعالیت ها و برنامه های خود را بموقع به کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر ارسال نمایند.

مهندس ایرانی پور، به صدا در آوردن زنگ انقلاب در مدارس روستایی، اجراي مسابقات ورزشي، معرفی چهره های برتر جهت شرکت درمسابقات قرآن، ديدار با خانواده شهدا، جشن انقلاب در سطح مساجد، مسابقات فرهنگي هنري، برپايي نمايشگاه‌هاي علمي، فرهنگي و هنري، برگزاري همايش‌ها، جشنواره‌ها، گردهمايي و افتتاح وکلنک زنی پروژه‌هاي عمراني و خدماتي را از مهم‌ترين برنامه‌هاي پيش‌بيني شده در دهه فجر عنوان کرد.

وی همچنين از همگان خواست تا در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال، همچون گذشته حضوري چشمگير داشته باشند. برپایه این گزارش سرهنگ قربان امینی جانشین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت میانه نیز به بیان ارزشهای انقلاب ولزوم حفظ این ارزشها و برجسته سازی انقلاب و دستاوردهای آن با توجه به حساسیت جایگاه این انقلاب در سطح جهان و خدمات بی شمار به روستائیان وعشایر اشاره نمود.

و در پایان جلسه اعضای کمیته روستایی و عشایری شهرستان ضمن هماهنگی برای تدوین برنامه های اجرایی در ایام ا...دهه مبارک فجر در خصوص اجرای برنامه‌ها به منظور برگزاری هرچه باشکوه تر جشنهای پیروزی انقلاب اسلامی نکته نظرات خود را اعلام نمودند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون