دیدار دادستان شهرستان میانه با خبرنگاران و اصحاب رسانه

شناسهٔ خبر: 45736 -
اخبار میانه
ما به خبرنگارانی که گزارش فساد دهند تشویق هم می‌کنیم اما نباید مطبوعات بدون ادله کافی اقدام به انتشار گزارشی بکنند چراکه در این صورت نشر اکاذیب محسوب شده و خلاف موازین قانونی و اسلامی است.

محمود محمودیان ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران با تأکید بر اینکه مبارزه با فساد نیازمند وجود مستندات مستدل است افزود: ما به خبرنگارانی که گزارش فساد دهند تشویق هم می‌کنیم اما نباید مطبوعات بدون ادله کافی اقدام به انتشار گزارشی بکنند چراکه در این صورت نشر اکاذیب محسوب شده و خلاف موازین قانونی و اسلامی است.

به گزارش خبرنگار قافلان سسی؛ محمودیان با اشاره به‌ضرورت ساماندهی فضای مجازی در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: در آستانه انتخابات که کاندیداها از این فضا برای تبلیغات خود استفاده می‌کنند خبرنگاران نقش عمده‌ای در فرهنگ‌سازی نحوه استفاده از آن را برعهده دارند و نظر دادستان محترم کل کشور هم این است که باید فضای مجازی ساماندهی شود.

دادستان شهرستان میانه خاطرنشان کرد: کاندیداهای مجلس شورای اسلامی از حوزه شهرستان میانه هم که در فضای مجازی فعالیت دارند باید فردی را به‌عنوان نماینده فضای مجازی خود به ما معرفی کنند،تا این موضوع باعث شود در شهرستان میانه در بحث ساماندهی فضای مجازی و رصد فعالیت مجازی کاندیداهای مجلس اقدامات مؤثری انجام دهیم.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون