ضرورت تعامل بیشتر بین پلیس و دستگاه‌های اجرایی

شناسهٔ خبر: 45695 -
اخبار میانه
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار ویژه شهرستان میانه تعامل بیشتر بین پلیس و دستگاههای اجرایی جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را خواستار شد.

مهدی مشایخی روز شنبه در نهمین جلسه شورای ترافیک مطالعات ساماندهی ترافیک بافت مرکزی شهر میانه برخورد با رانندگان خاطی به خصوص در تقاطع ها، معابر و میادین اصلی از جمله معلم، نماز و آزادی که در آن تابلوی توقف ممنوع نصب شده را خواستار شد و گفت: می بایست تخلفات از دوربین های ثبت تخلفات پلیس راهور به نحو احسن استفاده و از ایجاد ترافیک جلوگیری شود.

وی همچنین از سازمان حمل و نقل همگانی میانه خواست تا به وضعیت ارائه خدمات تاکسی های سطح شهر نظارت کرده و پلیس راه و پلیس راهور نسبت به شناسایی نقاط مشکل دار و حادثه خیز شهر، شهرهای تابعه و جاده های مواصلاتی اقدام نماید تا شهرداری های تابعه و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای نسبت به رفع آنها اقدام کنند.

مشایخی در ادامه از مشاور طرح خواست تا با ارائه تحلیل نتایج شبیه سازی و شاخص ترافیکی ترافیکی با  شبیه سازی و شاخص ترافیکی با از نرم افزار در طبقه بندی طرح های خود را ارائه کند تا در راستای همگون سازی دسترسی های محدوده مرکزی شهر و روان سازی ترافیک عمومی از معابر داخل بافت مرکزی و کاهش ترافیک و تراکم تصمیمات لازم اتخاذ شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار میانه مشاور را ملزم به تهیه طرح برای تقاطع های هسته های مرکزی و ارائه نتایج آن در جلسات بعدی شد.

مشایخی در پایان از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و شهرداری خواست تا نسبت به بازنگری تابلوها و علائم راهنمایی در محورهای ارتباطی و سطح شهرها اقدام کند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون