رئیس جمعیت هلال احمر کرج

کمک ۴۵۰ میلیون ریالی به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

شناسهٔ خبر: 45642 -
اخبار میانه
معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر البرز از اهدای حدود ۱۶۰۰ کیلوگرم بیسکویت فله و ۱۱ هزار و ۶۰۰ بسته بیسکویت بسته بندی شده توسط شرکت خوشه سلبن خزر (باراکا) به زلزله زدگان شهرستان میانه خبر داد.

 به گزارش البرز فردا، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ داود رجبی با بیان اینکه کاهش خسارتهای ناشی از بروز حوادث و اثرات آن چیزی نیست که دولت بتواند به تنهایی از عهده آن برآید اذعان داشت: همکاری متقابل مردم و نهادهای غیردولتی در زمینه کاهش آسیبهای وارده، از اولویت و اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

رجبی به احساس مسئوليت و وظيفه شناسي برخی از صاحبان صنایع استان‌ در زمان بروز حوادث و حسن همکاری برای پشتیبانی از خدمات جمعیت هلال احمر‌ اشاره کرد و ضمن تقدیر از مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت باراکا که در شهرک صنعتی بهارستان شهرستان کرج فعالیت می کند افزود: شرکت خوشه سلبن خزر، کمکهای غیرنقدی خود را به منظور تسریع و تسهیل در توزیع عادلانه در مناطق آسیب‌دیده به جمعیت هلال احمر سپرد.

 وی با بیان اینکه در حوزه داوطلبان، ایجاد بسترهای لازم جهت مشارکتهای مردمی با هماهنگی‌های بین بخشی صورت می‌گیرد تصریح کرد: به منظور سازماندهي و انسجام بيشتر و بهتر فعاليت‌های داوطلبانه، در این خصوص نیز، مراتب کار با هماهنگی سازمان داوطلبان و همچنین معاونت امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی صورت گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر کرج در این خصوص گفت: محصولات اهدایی شرکت خوشه سلبن خزر (باراکا) حدود ۱۶۰۰ کیلو گرم بیسکویت فله و ۱۱ هزار و ۶۰۰ بسته بیسکویت بسته بندی شده، طی هماهنگی انجام شده با مسئولان داوطلبان هلال احمر استان و منطقه بین مردم حادثه دیده روستاهای شهرستان میانه توزیع خواهد گردید.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون