افتتاح مسجد خیرساز میانه در سالروز ولادت امام حسن عسگری

شناسهٔ خبر: 45594 -
اخبار میانه
خیرین در شهر میانه مسجدی ساختند که جشن افتتاح آن همزمان با سالروز ولادت امام حسن عسگری در میان اهالی روستا برگزار می شود.

به گزارش قافلان‌سسی به نقل از صراط؛ حجت الاسلام والمسلمین مظفری میانجی نماینده آیات عظام شبیری زنجانی و علوی گرگانی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: ابتدا محضر مبارک و منور شما مردم شهیدپرور میانه سالروز ولادت حضرت امام حسن عسکری(ع) را تبریک می گویم.

میانجی افزود: در تهران درواقع میانه ای های مقیم مرکز هستند که در آنجا بنده برنامه سخنرانی دارم که زادگاه اهالی آنها که از حاج یوسف سفلی هستند و قرار شد مسجدی بسازند؛ خیرین آنجا را همراه کردیم و الحمدالله مسجد ساخته شد و در سفر اخیر بنده به بهره برداری رسید, هم جشن افتتاح همان مسجد در سالروز ولادت امام حسن عسکری(ع) باشد و برنامه ریزی کرده بودیم که این جشن در میانه و در میان اهالی روستا باشد که میسر شد.

وی خاطرنشان کرد: اما مطلبی ذائقه ی مردم میانه را تلخ کرد رحلت پزشک حاذق و بزرگ مرد نیکوکار مرحوم دکتر آغاسی بود که رحلت ایشان را به تمامی اهالی شهرستان میانه و توابع آن تسلیت عرض می‌کنیم.

این استاد حوزه اذعان کرد: امیدوار هستیم از این به بعد شاهد شکوفایی این شهرستان بوده باشیم و روز به روز از هر حیث پر رونق شود.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون