پیام تبریک فرماندار ویژه شهرستان میانه بمناسبت روز دانشجو

شناسهٔ خبر: 45593 -
اخبار میانه
انشجویان همواره به عنوان قشر فرهیخته و آگاه جامعه سعی در حفظ استقلال و سربلندی کشور داشته و نقش موثری در آغاز حرکتهای مردمی و انقلابی داشته اند.

پیام تبریک محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه بمناسبت روز دانشجو:

بسمه تعالی

دانشجویان همواره به عنوان قشر فرهیخته و آگاه جامعه سعی در حفظ استقلال و سربلندی کشور داشته و نقش موثری در آغاز حرکتهای مردمی و انقلابی داشته اند. بی شک، حماسه ضد استبدادی و استکبار ستیزی 16 آذر سال 1332، یکی از با ارزش ترین نمونه ها و از برگهای زرین تاریخ ایران اسلامی بوده که بیانگر حماسه رشادت دانشجویان آگاه این سرزمین است که با ایستادگی و مقاومت، فریاد ضد استکباری ملت شریف ایران را به گوش جهانیان رساندند.

 

 اینجانب، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والا مقام حماسه 16 آذر، و شهدای دانشجوی ایران اسلامی، مقام شامخ دانشجو، این قشر فهیم جامعه که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، امید آینده و ذخیره حیاتی کشور است، را ارج نهاده و امید آن دارم که جامعه دانشگاهی کشور و دانشجویان عزیز، به مدد ایمان و اندیشه، همواره در توسعه ی ایران اسلامی موفق بوده و با یاری خداوند منان در برداشتن گام های مستحکم و مطمئن در مسیر اعتلای نام جمهوری اسلامی ایران در سطح جهان، کوشا و پویا باشند.

 

                                                                                                محمدرضا مشایخی

                                                                            معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون