برای رسیدن به حقوق تضییع شده شهرستان میانه؛

قول زنانه می دهم/خط تولید استان تهران را به میانه انتقال می دهم

شناسهٔ خبر: 45592 -
اخبار میانه
یک حقوقدان گفت: برای رسیدن به حقوق تضییع شده شهرستان میانه، قول زنانه می دهم که از هیچ کوششی دریغ نورزم چرا که بعد از ۴ دهه بدقولی از سوی مردان، دیگر نمی توان روی قول های مردانه حساب باز کرد.

به گزارش قافلان‌سسی به نقل از راهبرد معاصر؛ دکتر ملیحه بنانی، حقوقدان و پژوهشگر علوم انسانی اظهار داشت: گاهی برای انداختن یک درخت باید صد ضربه تبر بزنید که از این صد ضربه، نود و نه ضربه اول, شرایط را برای ضربه صدم آماده کند.

 

وی تصریح کرد: اینکه اقدامات ما به سرعت جواب نمی دهد نباید در عزم و اراده ما خللی ایجاد کند چرا که موفقیت صبر می خواهد و ضربه صدم بالاخره از راه می رسد و درخت را می اندازد.

 

با همت زنان و با کوشش مردان، شادی را به میانه باز می گردانم

دکتر بنانی بیان کرد: با یاری و خواست خداوند با همت زنان و با کوشش مردان و با علم به قانون و با روحیه جهادی، شادی و سرور را به میانه باز خواهم گرداند.

 

وی تاکید کرد: برای رسیدن به حقوق تضییع شده شهرستان میانه، قول زنانه می دهم که از هیچ کوششی دریغ نورزم چرا که بعد از ۴ دهه بدقولی از سوی مردان، دیگر نمی توان روی قول های مردانه حساب باز کرد.

 

خط تولید کارخانه های استان تهران را انتقال می دهم

وی افزود: من در راستای آبادی و پیشرفت روز افزون شهرستان میانه، فعالان حوزه های کارآفرینی و تجار خلاق میانه را شناسایی کرده و حتی شده با خواهش فراوان به میانه باز خواهم گرداند.

 

دکتر بنانی خاطر نشان کرد: همچنین خطوط تولید کارخانه داران تمام استان ها به ویژه تهران را با توجه به ظرفیت و پتانسیل های صنعتی و کشاورزی به زودی به یاری خدا، انتقال خواهم داد.

 

مردم ایران از شعار شنیدن خسته اند، مردم میانه بیشتر

وی ادامه داد: مردم ایران از شعار دادن و شعار شنیدن خسته اند و مردم میانه بیشتر, بنابراین وعده های، شعار مانده را، دیگر نمی توان با پرداخت حداقل یک میلیون تومان به جیب مردم شهر و روستای میانه بازگرداند, مگر در سایه ی توسعه عدالت اجتماعی و توازن میان اقشار کم درآمد با اقشار پر درآمد.

وی افزود: مشارکت صد در صدی واجد شرایط پای صندوق های رای تنها خواست من از مردم میانه است چرا که اگر ما رکورد حضور و مشارکت، را در انتخابات اسفند نود و هشت بزنیم دیگر همه خواهند دانست که مردم میانه با پشتوانه یک حقوقدان، تصمیم به احقاق حق خود دارند.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون