فرماندار ویژه میانه:

جمع بندی ایده‌ها و عملیاتی و تجاری نمودن آنها در حوزه های مختلف از نتایج مهم ایجاد مرکز رشد در شهرستان است

شناسهٔ خبر: 45585 -
اخبار میانه
مشایخی جشنواره رویش در شهرستان را سبب سربلندی و ارتقای علمی و جوانان و نخبگان علمی را مایه افتخار شهرستان خوانده افزود:  ارتقای مرکز فن آوری میانه نیاز مهم شهرستان با توجه به ظرفیت موجود در شهرستان و نیروی انسانی متخصص مورد انتظار است.

معاون استاندار و فرماندارویژه شهرستان میانه با تقدیر از دکتر واعظی رییس پارک علم و فن آوری استان و همت زیرمجموعه ایشان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان و رییس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان در ایجاد مرکز رشد میانه گفت: جمع بندی ایده ها و عملیاتی نمودن آنها در حوزه های مختلف با تخصص های مختلف از نتایج مهم ایجاد مرکز رشد در میانه است.

محمدرضا مشایخی در آیین اختتامیه جشنواره رویش در شهرستان، دانش آموزان و جوانان بویژه نخبگان جامعه را آینده ساز کشور خوانده گفت: استارت موارد علمی لازم در راستای توسعه کشور از همین برنامه ها و جشنواره ها شروع می شود.

وی جشنواره رویش در شهرستان را سبب سربلندی و ارتقای علمی و جوانان و نخبگان علمی را مایه افتخار شهرستان خوانده افزود:  ارتقای مرکز فن آوری میانه نیاز مهم شهرستان با توجه به ظرفیت موجود در شهرستان و نیروی انسانی متخصص مورد انتظار است.

فرماندار ویژه میانه در پایان برای خدمت همه جانبه به جوانان در تمامی حوزه ها اعلام آمادگی کرده گفت: امیدواریم با عملیاتی کردن ایده ها در تجاری سازی آنها بکوشیم. 

دیدگاه ها