اطلاعیه

پذیرش بدون آزمون تکمیل ظرفیت کارشناسی ناپیوسته دانشکده فنی و حرفه ای میانه

شناسهٔ خبر: 45558 -
اخبار میانه
به اطلاع كليه داوطلبان واجد شرايط علاقه‌مند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي كارشناسي ناپيوسته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1398...

به اطلاع كليه داوطلبان واجد شرايط علاقه‌مند به تحصيل در رشته‌هاي تحصيلي كارشناسي ناپيوسته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1398 (اعم از داوطلباني كه در آزمون مذكور ثبت‌نام نموده و يا ثبت‌نام ننموده‌اند) مي‌رساند دانشکده دولتی فنی و حرفه ای میانه وابسته به وزارت علوم،تحقیقات و فناوری قصد دارد در رشته های کارشناسی کامپیوتر-نرم افزار،کارشناسی حسابداری و کارشناسی مکانیک خودرو در دوره های روزانه و شبانه ثبت نام به عمل آورد.

متقاضیان با به همراه داشتن مدارك ذيل و با توجه به موارد اعلام شده از تاريخ 30/08/98 لغايت 30/10/98 به دانشکده فنی و حرفه ای میانه واقع در سرچشمه جنوبی،کوچه تابان،پشت ساختمان هنرستان هدف مراجعه نمایند.

با تحصیل در دانشگاه فنی و حرفه ای از امتیازات تحصیل در دانشگاه دولتی بصورت رایگان، کیفیت آموزش بهتر و أخذ مدرک معتبر از دانشگاه دولتی بهره مند گردید.

شماره های تماس:52243751 و 52243752

مدارك مورد نياز:

1- اصل شناسنامه و يك برگ تصوير از تمام صفحات آن.

2- اصل كارت ملي و دو برگ تصوير پشت و روي آن.

3- شش قطعه عكس تمام رخ 4×3 تهيه شده درسال جاري.

4- مدرك‌ ‌وضعيت ‌نظام ‌وظيفه (براي برادران).

5- اصل حكم مرخصي سالانه براي كارمندان دولت يا موافقت رسمي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع.

6- اصل يا گواهي مدرك كارداني (فوق ديپلم).

7- اصل ‌حكم ‌استخدامي و يا گواهي كارمندان رسمي و يا پيماني وزارتخانه‌ها‌، سازمان‌ها و ارگان‌هاي دولتي.

8- تأييديه تسويه حساب با صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري.

9- ثبت‌نام و ادامه تحصيل دارندگان مدرك معادل كارداني كه داراي شرايط مندرج در دفترچه راهنماي اين آزمون (مندرج در سايت اين سازمان) باشند، بلامانع است.

دیدگاه ها