انحراف به چپ خودروی تندر، 2 نفر را به کام مرگ فرستاد

شناسهٔ خبر: 45514 -
اخبار میانه
در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يك فقره تصادف در سه راهی "آقکند"، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

به گزارش قافلان به نقل از خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمد قنبری" در تشريح جزئیات اين خبر گفت: در پي اعلام مرکز فوريت هاي پليسي 110 مبني بر وقوع يک فقره تصادف در سه راهی "آقکند"، بلافاصله مأموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل حادثه مشخص شد، یک دستگاه خودروی تندر با یک دستگاه کامیون به صورت رخ به رخ تصادف کرده و پس از انحراف با کامیون کشنده دیگری برخورد کرده که متأسفانه در اثر این حادثه راننده و یکی از سرنشینان تندر  در دم جان باخته و یک نفر دیگر از سرنشینان نیز مصدوم و به مراکز درمانی منتقل شده است.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان میانه با بیان اینکه علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیرمجاز خودروی تندر  اعلام شده است؛ از رانندگان درخواست کرد: هنگام رانندگي از هرگونه سرعت و سبقت غيرمجاز خودداري کرده و در مواقعی که احساس خستگی و خواب آلودگی می کنند در مکانی امن توقف کرده و پس از رفع خستگی به ادامه مسیر بپردازند تا شاهد چنین اتفاقات ناگواری نباشیم.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون