مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی:

خدمت به خانواده های شهدا یک وظیفه عمومی است

شناسهٔ خبر: 45320 -
اخبار میانه
مدیر کل بنیاد آذربایجان شرقی در دیدار و گفتگو با خانواده های شاهد و ایثارگر و کارکنان بنیاد میانه اظهار داشت: خدمت به خانواده های شهدا یک وظیفه عمومی است.

به گزارش قافلان به نقل از ایثار آذربايجان شرقي از میانه، عباس پور حسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان شرقی روز دوشنبه 29 مهر 1398 در سفر خود به شهرستان میانه، از نزدیک با خانواده‌های شاهد و ایثارگر و کارکنان بنیاد این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

عباس پور حسن اظهار کرد: خدمت به خانواده‌های شهدا یک وظیفه همگانی است و بر عهده همه رهروان راه شهدا است که ضمن پاسداری از فرهنگ ایثار و شهادت، خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان را مورد تکریم خود قرار دهند.

وی افزود: همه باید در رفع مشکلات جامعه ایثارگری تلاش مضاعفی داشته باشند و ما نیز در حد توان  سعی داریم مشکلات ایثارگران همچون مسائل مربوط به درمان، اشتغال فرزندان و مسکن را با استفاده از ظرفیت های  استان حل کنیم.

مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی، پاسداری از خون شهدا را وظیفه آحاد جامعه عنوان کرد و بیان داشت: آسایش و آرامش امروز نتیجه فداکاری و جان‌فشانی شهدا است و این جوانان برومند با نثار جان خود، نگذاشتند ذره‌ای از ارزش‌های انقلاب اسلامی کاسته شود که این خود سند افتخاری برای ایران است.

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون