اولین یادواره هشت شهید روستای طوق میانه برگزار شد

شناسهٔ خبر: 45208 -
اخبار میانه
اولین یادواره هشت شهید روستای کله بوز شرقی بخش مرکزی میانه با حضور خانواده های شاهد و ایثارگر روستای طوق برگزار شد.

به گزارش ایثار آذربايجان شرقي از میانه، در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره هشت شهید روستای کله بوز شرقی بخش مرکزی میانه، حسین محمدی فرمانده سپاه شهرستان میانه گفت: هفته‌ دفاع مقدس را باید همیشه گرامی بداریم زیرا مردم ایران در این دوران به جهانیان ثابت کردند که همواره مدافع ارزش‌های انقلابشان هستند.

وی افزود: ملت ما در جنگ تحمیلی به همگان نشان دادند که با مقاومت و ایستادگی، به دشمنان اجازه نخواهند داد که حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی را به دست آورند.

در ادامه ایرج سرچمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میانه، هشت سال دفاع مقدس را مایه‌ی عزت و سربلندی نظام دانست و گفت: باید جانفشانی‌های شهدا در این دوران به نحو مطلوبی برای آحاد جامعه بازگو شود تا از سیره و منش آنها برای داشتن زندگی موفق الگوبرداری کنند.

وی همچنین هفته‌ دفاع مقدس را فرصت مغتنم برای اجرای برنامه‌های ترویجی برشمرد و افزود: مسئولان با ارتقای کیفیت این برنامه‌ها می‌توانند در انتقال ارزش‌ها و فرهنگ ایثار و شهادت به آحاد جامعه موفق باشند.

یادآور می‌شود، اولین یادواره شهدای کله بوز شرقی بخش مرکزی میانه با حضور خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر، فرمانده سپاه، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، ناحیه مقاومت بسیج سپاه میانه، مردم و مسئولین روز سه شنبه 2 مهر 1398 در روستای طوق برگزار شد.

دیدگاه ها


گزارشات تصویری

کارتون