فرماندار ویژه میانه:

تکمیل شبکه فاضلاب شهر میانه و نصب ایستگاه‌های پمپاژ در برخی نقاط مورد انتظار است

شناسهٔ خبر: 45204 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر ضرورت تکمیل فاضلاب شهر میانه و نصب ایستگاه‌های پمپاژ در برخی نقاط از جمله کوی نهضت سوادآموزی و انتهای شهرک ولیعصر تاکید کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه بر ضرورت تکمیل فاضلاب شهر میانه و نصب ایستگاه‌های پمپاژ در برخی نقاط از جمله کوی نهضت سوادآموزی و انتهای شهرک ولیعصر تاکید کرد.

 محمدرضا مشایخی  در جلسه  معارفه مدیر جدید آب و فاضلاب روستایی میانه با حضور ایمانلو مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان به مشکل شوری آب در مسیر روستاهای دهستان  قزل اوزن اشاره کرده گفت: با در نظر گرفتن اعتبار 500 میلیون ریالی و پیش قدم شدن خیرین با حفر چاه در روستای داش آلتی مشکل آب 15 روستا در دهستان قزل اوزن حل می شود که در این خصوص مطالعات و بررسی های ژئوفیزیکی به انجام رسیده است.

وی خواستار نگاه ویژه بیش از پیش استان در حوزه آب و فاضلاب شهری و روستایی شده گفت: توسعه فاضلاب شهری، فاضلاب اسلام آباد، فاضلاب شهرک نهضت، فاضلاب انتهای فرهنگیان، رفع مشکل مخزن آب شهرک اندیشه، تامین آب شهرک صنعتی کاغذکنان و توسعه تصفیه خانه میانه را از مواردی خواند که نیازمند توجه ویژه استانی است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با تقدیر از نگاه ویژه آب و فاضلاب استان به شهرستان میانه بر اساس ظرفیتها و نیازهای آن افزود: در بخش توسعه ای، توسعه فاضلاب میانه در برنامه شهرستان گنجانده شده که امیدواریم از طریق استان و حمایتهای شهرستان به این مهم دست یابیم.

وی در پایان از زحمات چندساله نورالدین بیضایی مدیر سابق آب و فاضلاب روستایی تقدیر و برای منصور صادقی در سمت مدیر جدید این اداره آرزوی توفیق در انجام هرچه بهتر امور نمود.

مدیر عامل آب و فاضلاب شهری استان با حضور در این مراسم گفت:  10 درصد باقیمانده فاضلاب شهر میانه با پیگیری های صورت گرفته از سوی شهرستان و استان با اعتبار 50 میلیارد که 20 میلیارد ریال آن از اعتبارات سال 97 و 30 میلیارد آن برای اعتبارات سال 98 است تکمیل خواهد شد.

ایمانلو اضافه کرد: این پروژه طی دو هفته آتی با ورود پیمانکار به شهر اجرایی خواهد شد که لازم است در این خصوص کمیته حفاری شهرستان همکاری کند تا 10 درصد باقیمانده فاضلاب شهر میانه ظرف دو سال آتی به اتمام برسد.

دیدگاه ها


گزارشات تصویری

کارتون