مدیر آموزش و پرورش میانه؛

اولیا به عنوان یکی از ارکان مهم تربیتی باید تعاملات بیشتری در روند آموزش دانش آموزان با مدارس داشته باشند

شناسهٔ خبر: 45195 -
اخبار میانه
ساجدی فر در خطبه های پیش از نماز جمعه 29 شهریور گزارشی از عملکرد منطقه را ارائه کرد.

 

ساجدی فر در خطبه های پیش از نماز جمعه 29 شهریور گزارشی از عملکرد منطقه را ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه، ساجدی فر ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سالتحصیلی جدید از مشارکت فرهنگیان و اولیا در پیشبرد فرایند پروژه مهر و آماده سازی مدارس برای فصل بازگشایی مدارس قدردانی کرد و افزود ارتقاء سطح کیفی آموزش و پرورش نیازمند همکاری تمامی سازمانها و شرکای آموزش و پرورش است.

 

وی از تلاش منطقه برای جذب بازماندگان از تحصیل و پوشش صد در صدی دانش آموزان لازم التعلیم خبر داد و گفت دستگاه تعلیم و تربیت منطقه با کسب رتبه نخست کاهش بیسوادی در سطح استان در سالهای آینده جشن ریشه کنی بیسوادی در منطقه را جشن خواهد گرفت.

 

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت منطقه محرومیت زدایی در تحصیل را یکی از اولویت های منطقه دانست و گفت در آغاز سالتحصیلی جدید با همت خیرین هیچ دانش آموزی دغدغه ای جز تحصیل در کلاس درس نخواهد داشت.

 

ساجدی فر تکریم مقام معلم و صیانت از حقوق شهروندی اولیا و دانش آموزان را خط قرمز مدیریت منطقه عنوان کرد و افزود اولیا به عنوان یکی از ارکان مهم تربیتی باید تعاملات بیشتری در روند آموزش دانش آموزان با مدارس داشته باشند.

 

وی با ارائه گزارش عملکرد یکساله منطقه تمامی موفقیت های حاصل شده را در گرو تلاش ها و همکاری و انسجام فرهنگیان، دانش آموزان و اولیا دانست و از افتتاح دو مدرسه خیرساز روستای کولا و بیگ بلاغ در هفته اول مهر ماه خبر داد و گفت تا آخر سالجاری تلاش خواهیم کرد بیشتر مدارس تعهد شده از سوی خیرین را به اتمام برسانیم.

 

دیدگاه هاگزارشات تصویری

کارتون