افتتاح خانه استارت آپ در میانه

شناسهٔ خبر: 45163 -
اخبار میانه
 محمدرضا مشایخی در آیین افتتاح اولین استارت آپ در میانه که در محل ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان واقع در خیابان معلم شمالی راه اندازی شد، افزود...

 معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه  با بیان اینکه استارت آپ کسب و کار نوپایی در حوزه فناوری به شمار می رود از ارائه تسهیلات ویژه از سوی معاونت علمی ریاست جمهوری به استارت آپها خبر داد.

 محمدرضا مشایخی در آیین افتتاح خانه استارت آپ در میانه که در محل ساختمان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان واقع در خیابان معلم شمالی راه اندازی شد، افزود: این خانه استارت آپ اولین فضای کار اشتراکی شهرستان میانه است که قصد دارد با شناسایی و جذب فعالان حوزه IT به هاب فناوری شهرستان تبدیل و بتواند با جذب حمایت های معاونت علمی ریاست جمهوری از قبیل منتورینگ، کارگاههای آموزشی و حمایت های مالی زمینه رشد استارت آپ ها در میانه  را فراهم  نموده و  به توسعه کار آفرینی فن آورانه منجر شود.

وی خدمات الکترونیکی را جزو زندگی امروزی بشر خوانده افزود: تمامی امور در جامعه امروزی به سمت و سوی خدمات الکترونیکی سوق یافته و به همین علت باید به توسعه روزافزون این خدمات در جهت تسهیل هرچه بیشتر امور مردم پرداخت.

 مشایخی به دسترس بودن پلت فرم جامع شهر الکترونیک میانه که قصد فراهم نمودن تمام امکانات مورد نیاز شهروندان میانه‌ای را از طریق آپ و وب سایت را دارد اشاره کرده افزود: این پلت فرم در حال حاضر از آدرس mianehonline.com در دسترس می‌باشد.

فرماندار ویژه میانه در پایان تعامل ادارات با فعالان این عرصه را سبب ارتقای استارتاپ در رسیدن به اهدافش خواند. 

viber image 2019 09 14 02 10 14

viber image 2019 09 14 02 10 13

دیدگاه ها


گزارشات تصویری

کارتون