معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه میانه:

تجمع حسینی در شهرستان پتانسیل بزرگی در راستای ترویج فرهنگ اسلامی است

شناسهٔ خبر: 45134 -
اخبار میانه
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه، تشکل مردمی برگزاری مراسم های بزرگ مذهبی در شهرستان بویژه تجمع حسینی را پتانسیل بزرگی جهت ترویج فرهنگ اسلامی در شهرستان عنوان کرد.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه شهرستان میانه، تشکل مردمی برگزاری مراسم های بزرگ مذهبی در شهرستان بویژه تجمع حسینی را پتانسیل بزرگی جهت ترویج فرهنگ اسلامی در شهرستان عنوان کرد.

 رسول یعقوبی در جلسه هماهنگی برگزاری تجمع بزرگ عزاداران حسینی که در روز عاشورا برگزار خواهد شد اضافه کرد: این گونه مراسم ها با پیام وحدت و یکدلی رهروان نهضت عاشورا پاسخی به تلاش دشمنان در ایجاد افراط و تفریط و ورود خرافات در مراسم های معنوی و مذهبی شیعیان خواهد بود .

وی از مدیران دستگاههای اجرایی که مسئولیت برگزاری تجمع بزرگ حسینی را برعهده دارند خواست تا برای برپایی هر چه با شکوه تر این مراسم  تعهد و اهتمام ویژه داشته باشند.

یعقوبی در ادامه بر ضرورت تعامل و همکاری همه دستگاههای اجرایی در برگزاری تجمع با نمایندگان صداو سیما افزود: انعکاس مطلوب این برنامه از صدا و سیمای استان نمود وحدت و یکدلی مردم شهرستان خواهد بود.

وی لزوم رعایت نظم و ترتیب در ورود و خروج هیئات حسینی و استقرار مردم، تامین امنیت عمومی در محل برگزاری مراسم و کنترل آن را ضروری خوانده بر حضور مسئولین و کارکنان ادارات در مراسم تاکید نمود.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ویژه میانه گفت: برگزاری هر چه باشکوهتر تجمع بزرگ حسینی سبب ترویج فرهنگ عاشورایی و استمرار نهضت حسینی و زنده ماندن این واقعه عظیم نه تنها در قلوب شیعیان پیرو ابا عبدا... بلکه در بین بسیاری از مردم جهان با ادیان مختلف است.

یعقوبی در پایان با تشکر از همکاری هیات های مذهبی، مداحان و ذاکران اهل بیت در برنامه ریزی مراسم بزرگترین تجمع عزاداران حسینی از برگزاری این مراسم در ساعت 10 صبح  روز عاشورا در جوار مزار مطهر شهدای شهرستان خبر داد.   

IMG 1672

دیدگاه ها