تشکیل جلسه کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی و شورای ترافیک شهرستان میانه

شناسهٔ خبر: 45120 -
اخبار میانه
کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی و شورای ترافیک شهرستان میانه به ریاست مهدی مشایخی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار ویژه میانه تشکیل جلسه داد.

کمیسیون ایمنی حمل و نقل و سوانح رانندگی و شورای ترافیک شهرستان میانه به ریاست مهدی مشایخی معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار ویژه میانه تشکیل جلسه داد.

 معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان در این جلسه به آغاز عملیات اصلاح ورودی میانه از سمت تبریز اشاره کرده از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خواست تا در محدوده پل راه آهن تا میدان ولایت با نصب علائم و تابلوهای عمودی و افقی و تجهیزات ایمنی استاندارد نسبت به هدایت ترافیک به مسیر شمالی اقدام و تا اتمام عملیات که تا 15 مهر به طول خواهد کشید تردد در مسیر مذکور به صورت رفت و برگشت در یک باند صورت گیرد.

مشایخی از پلیس راهور نیز خواست تا نسبت به هدایت خودروهای مسافربر روستاهای شیخ درآباد و روستاهای اوچ تپه به کوچه مسجد جامع اقدام و با متخلفین طبق قانون برخورد کند.

وی با اشاره به نزدیکی اول مهر و بازگشایی مدارس گفت: شهرداری باید نسبت به خط کشی محل عبور دانش آموزان در مقابل مدارس اقدام نماید.

معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه میانه بر ضرورت ترمیم چاله های محور میانه به زنجان و میانه به تبریز از سوی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای تاکید کرده افزود: با توجه به وجود چاله های متعدد در جاده اختصاصی فولاد و همچنین نبود علائم عمودی و افقی ( تابلو و علائم و خط کشی) شرکت فولاد آذربایجان باید به ترمیم جاده و نصب علائم و خط کشی ها اقدام نماید.

مشایخی در پایان خواستار نصب سرعت گیر استاندارد با نصب علائم افقی و عمودی در مسیر میانه به فیروزآباد در تقاطع روستای گوندوغدو از سوی اداره راهداری با هماهنگی پلیس راه گردید.  

دیدگاه ها