به مناسبت هفته دولت؛

افتتاح و کلنگ زنی‌پروژه‌های شهر آچاچی با اعتبار بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال

شناسهٔ خبر: 45110 -
اخبار میانه
در این مراسم، تعداد ۸ پروژه عمرانی شهرداری آچاچی با بودجه بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی فرماندار شهرستان میانه افتتاح شد.

با حضور مهندس مهدی مشایخی، معاون عمرانی فرمانداری و شورای اداری شهرستان میانه و همچنین شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آچاچی، پروژه های عمرانی شهر آچاچی با بودجه ای بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال به مناسبت هفته دولت کلنگ‌زنی و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، در این مراسم، تعداد ۸ پروژه عمرانی شهرداری آچاچی با بودجه بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال با حضور معاون عمرانی فرماندار شهرستان میانه افتتاح شد.

در مراسم افتتاح دوریین های نظارت شهری که توسط سرکار خانم عذرا ناصری خیر امنیت ساز تامین اعتبار شده بود، دکتر تقی پور شهردار آچاچی ، ضمن تشکر از حضور مسئولین شهرستانی و شهری در این مراسم، با اشاره به همکاری و حضور خیرین شهر آچاچی، حضور این عزیزان را در کنار مدیریت شهری، در شهر آچاچی را بالا دانست.
ایشان در ادامه، گزارشی از پروژه های افتتاحی این شهرداری، در‌هفته دولت داد.

وی با اشاره به اعتبار ۳٫۵ میلیارد ریالی در مورد اجرای کانال سیل بر سنگی که از محل اعتبارات متوازن تامین اعتبار شده است، خاطر نشان کرد شهرداری آچاچی جز، معدود شهرداری هایی است که توانسته ۱۰۰ درصد این اعتبارات را جذب کند.

در این مراسم، از طرف فرمانداری ویژه شهرستان میانه و شهرداری و شورای اسلامی شهر آچاچی، لوح تقدیری به پاس قدر دانی از سرکار خانم عذرا ناصری بابت نصب ۱۳ دوربین نظارت شهری و همچنین مهندس هاشم ملک زاده بابت احیاء آب مسیر گن دره شهر آچاچی اهدا شد.

افتتاح دوربین نظارتی

image 2019 8 29 11 9 30 192 gkj

همچنین، با حضور معاون عمرانی فرمانداری شهرستان میانه در منطقه گن دره شهر آچاچی، مسیر احیا آب شرب آچاچی افتتاح شد.

در این افتتاح مهندس بهرنگ داودی، رئیس شورای شهر آچاچی با ارائه گزارشی از مشکلات تامین آب شرب شهر آچاچی بخصوص در اواخر سال گذشته، ضمن تشریح عملیات گسترده اجرایی جهت تامین آب شرب شهر، افزود با توجه به اینکه دبی مصرفی آب شرب آچاچی در پیک مصرف خود ۴۵ مترمکعب در روز است، شورای اسلامی، شهرداری و هیئت امنای آب شرب شهر آچاچی با ورود جدی خیرین این شهر بخصوص مهندس ملک زاده، تاکنون با صرف هزینه حدود ۷۱.۰۳۵.۰۰۰ ریال اقدام به عملیات احیا آب شرب از مسیر گن دره این شهر شد که خوشبختانه با اقدامات صورت پذیرفته با افزایش دبی آب شرب از این مسیر به نیم لیتر در ثانیه مشکل تامین آب شرب شهر آچاچی تا حد زیادی مرتفع شده است که تامین آب شرب مصرفی به شهروندان به صورت ۲۴ ساعته، به خصوص در اوج گرمای تابستان و مشکلات مورد انتظار در موضع بحران تامین آب مورد انتظار در این فصل، موید این امر است.

افتتاح پروژه ها آب 3

 

همچنین قابل ذکر است با اقدامات اداره آب و فاضلاب شهر آچاچی، مراسم کلنگ احداث مخزن منبع جدید شهر آچاچی با اعتبار حدود ۲۲ میلیارد ریال که با حضور معاون عمرانی فرماندار شهرستان میانه بر زمین زده شد.

کلنگ منبع آب 2 copy

دیدگاه ها