فرماندار ویژه میانه:

خدمات رسانی به مردم ایران اسلامی بویژه در امر گازرسانی بی نظیر است

شناسهٔ خبر: 45107 -
اخبار میانه
مصرف ایده آل و درست گاز را سبب ذخیره آن برای نسل های آتی خوانده بیان کرد: این انرژی هزینه بر  و محدود است و باید قدردان این موهبت بوده و در مصرف آن نهایت دقت را نماییم.

 معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با بیان اینکه خدمات رسانی به مردم ایران بویژه در گازرسانی به روستاها در سطح دنیا بی نظیر است گفت: هر چند از نظر ذخایر گازی غنی هستیم اما باید صرفه جی، مصرف ایده آل، بهینه و ایمن را مورد توجه قرار دهیم.

 محمدرضا مشایخی در آیین افتتاح گازرسانی به روستای پورسخلو و سایر روستاهای مورد افتتاح در این روز، مصرف ایده آل و درست گاز را سبب ذخیره آن برای نسل های آتی خوانده بیان کرد: این انرژی هزینه بر  و محدود است و باید قدردان این موهبت بوده و در مصرف آن نهایت دقت را نماییم.

وی اضافه کرد: خدا را شاکریم که علی رغم همه محدودیتها، مشکلات، تحریم ها و هجمه های مختلف از سوی دشمنان شاهد اجرا و بهره برداری از پروژه های مختلف عمرانی و خدماتی بویژه ارائه خدمات ارتقاء یافته در شهرستان برای رفاه حال هر چه بیشتر شهرنشینان و روستانشینان و تسهیل امور آنان هستیم که این امر مدیون و مرهون انقلاب و نظام اسلامی ایران، خون پاک شهدا و ایثارگران است.

فرماندار ویژه میانه، آب شرب روستایی و راهها را جزو برنامه های اولویت دار دولت در شهرستان برشمرده گفت: این اولویتها نیز در جهت ارتقای خدمات به مردم بویژه روستانشینان به اجرا خواهد رسید.  

دیدگاه ها