همزمان با اختتامیه سی و هفتمین مسابقات فرهنگی و هنری؛

دبیرستان عفاف منتخب کشوری مسابقات نقاشی همگانی شد

شناسهٔ خبر: 45103 -
اخبار میانه
سی و هفتمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری با اعلام رتبه های برتر و منتخبین کشوری به کار خود پایان داد.

سی و هفتمین دوره جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری با اعلام رتبه های برتر و منتخبین کشوری به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه،دبیرستان عفاف در سی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری توانست با با راهیابی به مرحله ارزیابی کشوری در مراسم اختتامیه سی و هفتمین جشنواره رتبه نخست و منتخب کشوری در رتشه نقاشی همگانی را از آن خود کند.

لازم به ذکر است رشته نقاشی همگانی به صورت مشارکت تمامی دانش آموزان در محیط آموزشگاه انجام می پذیرد.

پیام ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه  در پی کسب موفقیت منتخب کشوری توسط دبیرستان عفاف؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

درخشش و موفقیت دانش آموزان گرامی دبیرستان عفاف به جهت کسب رتبه منتخب کشوری در رشته نقاشی همگانی سی و هفتمین جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری  را به تمامی این عزیزان و دانش آموزان پر تلاش، فرهنگیان دلسوز و خانواده های آنان صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

خدا را شکر تاریخ هنری این منطقه صفحات زرین کم ندارد و از دیر باز نام دانش آموزان  میانه در جوامع  هنری کشور درخشیده است. یقین دارم با ایجاد فرصت های برابر علمی ، آموزشی و فرهنگی هنری در آینده، شاهد درخشش و موفقیت های مشابه و بیشتر برای بسیاری از دانش آموزان خواهیم بود.

اینجانب ضمن ابراز خرسندی از این رویداد فرهنگی و هنری مبارک و به عنوان عضو کوچکی از جامعه ی فرهنگیان شهرستان، کسب این موفقیت های ارزشمند را به دانش آموزان عزیز و خانواده های محترم و مدیران و معلمان دلسوز و فداکار آنان تبریک و شادباش عرض می نمایم.

 

یوسف ساجدی فر

معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه

دیدگاه ها