در مراسم گرامیداشت روز کارمند؛

از کارمندان نمونه آموزش و پرورش منطقه میانه تجلیل شد

شناسهٔ خبر: 45095 -
اخبار میانه
رحیم کاوسی کارشناس فناوری و فرزاد فرازمند کارشناس مسئول امور اداری در این مراسم به عنوان کارمندان نمونه آموزش و پرورش میانه معرفی شدند.

همزمان با روز کارمند با حضور مشایخی فرماندار ویژه میانه و ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه در مراسم گرامیداشت این روز از کارمندان نمونه آموزش و پرورش منطقه تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش میانه،معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به گذشت 4 دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تمامی دستاوردها و خدمات ارائه شده از سوی دولتمردان گفت: ورود انقلاب به دهه پنجم نشان از این است که دغدغه تمامی دولتمردان حفظ ایران اسلامی، نظام و انقلاب و پاسداشت خون شهدا بوده و بعد از این نیز باید این دغدغه را داشته باشند تا انقلاب و نظام به اهداف متعالی خود برسد.

محمدرضا مشایخی در آیین تجلیل از کارمندان نمونه دستگاههای شهرستان به مناسبت روز کارمند، با تبریک این روز، هفته دولت را فرصتی برای قدردانی از کارکنان پرتلاش و صادق شهرستان دانست که با وجدان کاری و کار کارشناسی در بدنه دستگاههای مختلف شهرستان مشغول ارائه خدمت به مردم هستند.

به مناسبت گرامیداشت روز کارمند در مراسمی که برای تجلیل  از کارمندان نمونه شهرستان در سالن هلال احمر برگزار شد از کارمندان نمونه آموزش و پرورش منطقه میانه توسط فرماندار ویژه میانه و ساجدی فر معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش میانه  تجلیل شد.

رحیم کاوسی کارشناس فناوری و فرزاد فرازمند کارشناس مسئول امور اداری در این مراسم به عنوان کارمندان نمونه آموزش و پرورش میانه معرفی شدند.

IMG 0750 new

IMG 0739 new

دیدگاه ها