فرماندار ویژه میانه:

حفظ و پیشرفت ایران اسلامی، نظام و انقلاب دغدغه تمامی دولتمردان باشد

شناسهٔ خبر: 45088 -
اخبار میانه
تلاش مجموعه دستگاه‌ها را سبب تعیین سرنوشت شهرستان با رونق دهی به تمامی حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی خوانده افزود...

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به گذشت 4 دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تمامی دستاوردها و خدمات ارائه شده از سوی دولتمردان گفت: ورود انقلاب به دهه پنجم نشان از این است که دغدغه تمامی دولتمردان حفظ ایران اسلامی، نظام و انقلاب و پاسداشت خون شهدا بوده و بعد از این نیز باید این دغدغه را داشته باشند تا انقلاب و نظام به اهداف متعالی خود برسد.

محمدرضا مشایخی در آیین تجلیل از کارمندان نمونه دستگاههای شهرستان به مناسبت روز کارمند، با تبریک این روز، هفته دولت را فرصتی برای قدردانی از کارکنان پرتلاش و صادق شهرستان دانست که با وجدان کاری و کار کارشناسی در بدنه دستگاههای مختلف شهرستان مشغول ارائه خدمت به مردم هستند.

photo 2019 08 26 02 05 48

وی همچنین تلاش مجموعه دستگاه‌ها را سبب تعیین سرنوشت شهرستان با رونق دهی به تمامی حوزه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی خوانده افزود: پشتیبانی مسائل خارج از تشکیلات اداری نیز اعضای شوراهای اسلامی شهری و روستایی هستند که کمک حال بدنه دولت به شمار می روند.

مشایخی با بیان اینکه مردمی بودن باید شاخصه اصلی مسئولین و کارگزاران نظام و انقلاب باشد، گفت: امام (ره) بعنوان رهبری برخاسته از متن مردم با مردم بودن را همواره به مسئولین توصیه می‏ کردند، زیرا شرط اولیۀ پیروزی انقلاب و استمرار آن را در احترام به مردم دانسته و عمیقاً بر این باور بودند که همۀ تواناییهای نظام و انقلاب باید در خدمت مردم باشد. 

فرماندار ویژه میانه تمامی دستاوردهای نظام در این چهل سال را در سایه امنیت بدست آمده با تلاش شبانه روزی نیروهای اطلاعاتی، نظامی و انتظامی، خون شهدا، رشادتها و دلاورمردی ایثارگران، آزادگان، جانبازان و خانواده های معظم آنها عنوان نموده افزود: علی رغم همه هجمه ها  و توطئه ها از سوی دشمنان که هدف اصلی آنها نابودی انقلاب قبل از رسیدن به 40 سالگی بود، با پشتیبانی مردم همیشه آگاه و در صحنه نظام نه تنها 40 سالگی انقلاب را پشت سر گذاشتیم بلکه با تمام توان و سرعت در مسیر رشد و تعالی هر چه بیشتر انقلاب و نظام در حرکتیم.

وی با اشاره به برخی خدمات ارتقاء یافته به مردم که گازرسانی به روستاها حتی در دورافتاده ترین و محروم ترین مناطق از جمله آنهاست، برنامه ریزی برای استفاده بهینه از این نعمت در کشور را از ضرورتها خواند.

در پایان از کارمندان نمونه شهرستان تجلیل بعمل آمد.

photo 2019 08 26 02 05 58

photo 2019 08 26 02 55 58photo 2019 08 26 02 06 20 copy

دیدگاه ها