فرماندار ویژه میانه:

مشارکت مردمی سبب پشتیبانی مسئولین و عمران و آبادانی است

شناسهٔ خبر: 45084 -
اخبار میانه
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه مشارکت مردمی بویژه در روستاها را سبب پشتیبانی مسئولین بعنوان خادمین مردم و همچنین پیشرفت در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی عنوان نمود.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه مشارکت مردمی بویژه در روستاها را سبب پشتیبانی مسئولین بعنوان خادمین مردم و همچنین پیشرفت در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی عنوان نمود.

محمدرضا مشایخی در آیین بهره برداری از گازرسانی به 4 روستای بخش کاغذکنان شامل روستاهای کنجین، رشیدآباد، خلف و گل گلاب، گازرسانی را یکی از خدمات ارتقاء یافته در راستای رفاه و آسایش هر چه بیشتر مردم بویژه در روستاها عنوان نمود. 

وی اعتبار گازرسانی به 4 روستای بخش کاغذکنان را 9 میلیارد و 800 میلیون ریال ذکر نموده گفت: عبور خط انتقال گاز از مسیرهای صعب العبور و هزینه های بالای صرف شده می طلبد تا در نگهداری و حفظ این خدمات همچنین رعایت ایمنی  و میزان مصرف بکوشیم.

مشایخی با بیان اینکه روستاهای انتهای شبکه هم در برنامه گازرسانی قرار دارند افزود: برای گازرسانی به این روستاها تلاش خواهیم کرد که در این راستا مجوز گازرسانی به روستای ابابین را دریافت نموده ایم.

فرماندار ویژه میانه با تاکید بر اینکه در امر خدمات رسانی بویژه در حوزه گازرسانی تفاوتی بین روستاها قائل نشده ایم گفت: تنها با مشارکت مردمی است که در برخی روستاها شاهد پیشرفت و عمران هرچه بیشتر هستیم.

مشایخی در ادامه با اشاره به اینکه دولت و ملت از هم جدا نیست بیان کرد: در کنار تمامی تحریم های ظالمانه دشمنان و با توجه به وضعیت اقتصاد کشور خوشبختانه شاهد تخصیص اعتبار از سوی دولت برای روستاهای دارای دهیاری و فاقد دهیاری در جهت تثبیت جمعیت روستاها، مهاجرت معکوس، توسعه، رونق اقتصاد و اشتغال پایدار هستیم چون اعتقاد راسخ داریم که روستاها سنگر تولید بوده و باید این سنگرها مستحکم تر شود.

وی لازمه و مکمل خدمات ارائه شده به روستاها را همت مردم، تثبیت جمعیت روستاها و رونق تولید عنوان کرده افزود: مردم باید در کنار دولت باشند زیرا این امر نسخه رهایی بخش در اقتصاد مقاومتی است چرا که تحقق اقتصاد مقاومتی با شعار امکانپذیر نبوده و باید با استفاده از ظرفیت و توان داخل و بر اساس منویات مقام معظم رهبری عمل کنیم تا بتوانیم از این دوران نیز به سلامت و سربلندی عبور کنیم.

لازم بذکر است در افتتاح امروز بخش کاغذکنان در مجموع اعتبار هزینه شده برای طرحهای مورد بهره برداری شده مبلغ 16میلیارد وسیصد میلیون ریال می باشد.

 

viber image 2019 08 25 03 07 09

دیدگاه ها