نتیجه پیگیری ها / فرماندار ویژه میانه:

آغاز عملیات بهبود وضعیت محورهای شهری، روستایی و ورودی های شهر از امروز

شناسهٔ خبر: 45003 -
اخبار میانه
پیرو خبر قبلی مبنی بر دیدار و گفتگوی محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با معاون سازمان راهداری و حمل و نقل کشور در خصوص پیگیری بهبود وضعیت محورهای مواصلاتی...

پیرو خبر قبلی مبنی بر دیدار و گفتگوی محمدرضا مشایخی معاون استاندار و فرماندار ویژه میانه با معاون سازمان راهداری و حمل و نقل کشور در خصوص پیگیری بهبود وضعیت محورهای مواصلاتی اصلی، فرعی شهرستان میانه و ورودی های این شهر، فرماندار ویژه میانه از نتیجه بخش بودن پیگیری ها و آغاز عملیات اجرایی آسفالت، بهسازی و ترمیم ورودی ها و بلوار زینبیه میانه، آسفالت و روکش محور میانه-فیروزآباد به طول 10 کیلومتر و همچنین ترمیم آسفالت محور میانه-ترک خبر داد.

مشایخی با بیان این خبر افزود: قسمتی از این پروژه ها از امروز و بخشی دیگر آن ظرف هفته جاری آغاز می شود.

فرماندار ویژه میانه با اشاره به اینکه عملیات آسفالت محور روستای ایشلق به پایان رسیده است، گفت: عملیات اجرایی روکش آسفالت محور میانه-زنجان انجام شده و آسفالت راه روستای نشق بخش کندوان نیز در حال انجام می باشد و همچنین محور روستاهای ورزقان، شیخ درآباد، اوین ومحور آقکند به طرف آستانجین در حال پیگیری برای آسفالت و بهسازی می باشد.

 مشایخی با تاکید بر اینکه انجام این پروژه ها بعنوان تعهدات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای محسوب می شود، ادامه داد: با انجام این پروژه ها وضعیت راههای شهرستان میانه تا حد بسیار زیادی بهبود می یابد.

معاون استاندار آذربایحان شرقی با بیان اینکه انجام این پروژه ها با همکاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اداره کل راه و ترابری و راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میانه و با پیگیری های مستمر معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه انجام پذیرفته، افزود: انجام برخی پروژه های حوزه راه روستایی با عزم و مشارکت چشمگیر مردمی و پیمانکاران خیر با هماهنگی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه میانه و با محوریت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای این شهرستان اجرا می شود.

مشایخی همچنین با بیان اینکه امکان سوء استفاده از این فعالیت ها و فعالیت های مشابه توسط برخی در این ایام متصور است، تاکید کرد: پیگیری های انجام شده این معاونت استانداری و فرمانداری ویژه و سایر مسئولین اجرایی برای تحقق خواسته های مردمی از وظایف مسلم بوده و مردم در این موارد مدیون و مرهون هیچکس نبوده و نیستند.

دیدگاه ها