بخشدار کندوان میانه:

مشارکت سبب جذب هر چه بیشتر اعتبارات / رضایت مندی مردم از خدمات انجام شده

شناسهٔ خبر: 45002 -
اخبار میانه
بخشدار کندوان میانه با اشاره به خودیاری بالای مردم بخش کندوان در حوزه های مختلف اجرایی گفت: مشارکت روستائیان سبب جذب هر چه بیشتر اعتبارات از سوی دولت است.

بخشدار کندوان میانه با اشاره به خودیاری بالای مردم بخش کندوان در حوزه های مختلف اجرایی گفت: مشارکت روستائیان سبب جذب هر چه بیشتر اعتبارات از سوی دولت است.

محمود زرین با حضور در مسجد  روستای خانقاه، با بیان اینکه شرایط ایجاب کرده که شخصا وارد حوزه اجرا شویم اضافه کرد: بخش کندوان اولین بخش شهرستان است که از نعمت گاز و برق به طور کامل برخوردار شده و شاید اولین بخش در سطح کشور از لحاظ دوربین دار کردن روستاها و تامین امنیت به شمار می رود.

وی به نقش بالای مشارکت مردمی در پیشبرد امور اجرایی بخش اشاره کرده گفت: دولت در این بخش ۳ مدرسه ایجاد کرده ما توانسته ایم با مشارکت اهالی و خیرین ۱۵ مدرسه در بخش احداث کنیم.

زرین با بیان آبرسانی به ۱۰ روستای بخش از سوی دولت، مشارکت مردمی در بخش کندوان را سبب آبرسانی به ۲۵ روستای دیگر عنوان کرده افزود: احداث ۲۵ خانه محروم روستایی ، آسفالت و بهسازی راههای روستایی جهت تسهیل در تردد مردم و اجرای بسیاری از پروژه های دیگر نیز نمودی از مشارکت بالای مردم در بخش کندوان است.

بخشدار کندوان خودیاری ۴ میلیارد و ۸۳۰ میلیون ریالی اهالی روستای نشق را سبب پیگیری بخشداری برای تامین اعتبارات دولتی عنوان نموده گفت: در همین راستا بیش از ۲۵ میلیارد ریال قیر و امکانات از سوی دولت تخصیص داده شد که مشارکت اهالی روستای ایشلق نیز در حوزه راه با پیگیری های بعمل آمده به هزینه کرد ۲۰ میلیارد ریالی منجر شد.

وی افزود: لکه گیری مسیر سه راهی زرنکش و سه راهی آوین تا روستای بناروان چه با مشارکت و چه بدون مشارکت مردم در دستور کار لکه گیری قرار گرفته اما مشارکت مردم می تواند بهسازی و آسفالت مطلوب مسیرها همچون راه روستای ایشلق با مشارکت ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریالی مردم و راه روستای نشق در پی داشته باشد.

زرین به احداث منبع آب در روستای آوین با ۵ میلیارد ریال مشارکت یک خیر و تانی میلگرد از محل اعتبارات دولتی اشاره کرده گفت‌: انجام این کار با این وضعیت اقتصادی شاید کاری غیر ممکن بود.

بخشدار کندوان مشارکت در برخی حوزه ها از جمله راه را که سبب نجات جان بسیاری خواهد شد، صدقه جاریه خوانده، خواستار مشارکت مردم روستای خانقاه در بهسازی و آسفالت راه روستا شد.

زرین در پایان  افزود: هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به مردم بویژه روستائیان نیست و من افتخار می کنم که خادم روستائیان و مردم هستم‌.  

بخشدار کندوان میانه پس از دیدار با مردم روستای خانقاه با خانواده شهید مصیب بیگ نشینی در اولین سالگرد درگذشت حاج محمد بیگ نشینی پدر شهید دیدار بعمل آورد.

viber image 2019 08 04 00 53 40

دیدگاه ها