جشنواره فروش فوق العاده ویژه بازگشایی مدارس در شهرستان میانه برگزار مي شود

شناسهٔ خبر: 44996 -
اخبار میانه
رييس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه گفت: نمايشگاهي به وسعت شهر با اجراي جشنواره فروش فوق العاده ویژه بازگشایی مدارس در واحدهاي صنفي میانه برپا مي شود.

رييس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه گفت: نمايشگاهي به وسعت شهر با اجراي جشنواره فروش فوق العاده ویژه بازگشایی مدارس در واحدهاي صنفي میانه برپا مي شود.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان میانه ،محمد امدادیان روز یک شنبه در حاشیه جلسه هماهنگی که به همین منظور برگزار شده بود افزود: اصناف میانه در طرح فروش فوق العاده ویژه بازگشایی مدارس، مايحتاج مردم را با پنج تا 20 درصد تخفيف عرضه مي كنند.

وي برگزاري فروش فوق العاده ویژه بازگشایی مدارس در واحدهاي صنفي با ارايه تخفيف ويژه به مشتريان، اجراي طرح نظارتي ویژه بازگشایی مدارس سال 98 براي كنترل قيمت ها در واحدهاي صنفي توسط واحد بازرسي و نظارت اصناف و اداره صمت و همچنين تعيين صنوف كشيك براي ارايه خدمات به شهروندان و مسافران در ایام پایانی تعطیلات تابستانی بويژه در بخش خدمات خودرويي را از جمله مهمترين برنامه هايهماهنگ شده در ايام پاياني تعطيلات تابستانی برشمرد.

امدادیان اضافه كرد: براساس نتايج جلسات برگزار شده با روسا و نمايندگان اتحاديه هاي صنفي مرتبط و طبق هماهنگي انجام شده تصميم بر اين شد كه به منظور پاسخگويي به افزايش تقاضا براي خريد اقلام و مايحتاج مورد نياز شهروندان در شهریور ماه و ایام پایانی تعطیلات تابستانی، جشنواره فروش فوق العاده بازگشایی مدارس در واحدهاي صنفي متقاضي در سراسر شهر برگزار شود.

وي گفت: لذا نمايشگاهي به وسعت شهر میانه براي ايجاد رقابت سالم در خدمت رساني به شهروندان برپا مي شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت میانه اظهار كرد: طبق برنامه ريزي انجام شده، واحدهاي صنفي متقاضي شركت در اين جشنواره كه از طريق تابلويي با همين عنوان مشخص و معرفي مي شوند با ارايه فاكتورهاي خريد و فهرست فروش اجناس خود به اتحاديه متعهد به ارايه تخفيف پنج تا 20 درصدي به مشتريان خود خواهند شد و هر زمان امور مربوط انجام شد فروشگاه ها مي توانند فروش ويژه خود را آغاز كنند.

دیدگاه ها